Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Strale Flow

Player
Player
Joined
Jun 11, 2022
Messages
37
1. Vaše ime IRL: Strahinja
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 8h
5. Vaš Discord: strale_18
6. Vaše ingame ime: Strale Flow
7. Vaš ID: 19083

Dodatne informacije

1. Lider za: SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):


- SAHP je za mene bila prva organizacija kojoj sam se priduzio, kao i za vecinu novih igraca. Primetio sam da se u SAHP-u iznova i iznova ponavljaju jedno te iste greske. Sa svojim ambicioznim idejama i vizijama, bih se potrudio smanjiti iste ili ih se potpuno resiti.

- Dugo vreme, promatrao sam lidere i njihov rad, tokom toga sam uocio dobre ali isto i lose stvari. Ja kao lider bih primenio i poboljsao dobre, a lose potpuno neutralizovao.

- Proveo sam dosta vremena u drzavnim strukturama, a pogotovo u SAHP-u. Napredovao sam pokazivajuci svoje vestine i sposobnosti za organizaciju i tako sam u vecini slucajeva stizao do vise pozicije u samoj organizaciji. Dosta puta sam vodio svoje timove u drzavnim strukturama, te smatram da posedujem potrebne liderske sposobnosti.

- Kao sto sam prethodno naveo, provodjenje dosta vremena u organizacijama omogucilo mi je da shavtim kako sama organizacija stvarno funkcionise, njene temeljne osnove i ostale bitne stvari. Naucio sam kako voditi organizaciju na specijalnim dogadjajima, kako smiriti svoje kolege u stresnim situacijama i generalno kako se ponasati kao pravi prijatelj prema svojim kolegama.

- Veoma sam ozbiljan, znam sta zelim i imam ozbiljne ljude za ovu organizaciju. Zeleo bih da napravim nesto od ove organizacije, bio bih veoma ozbiljan, isto tako i moji clanovi.



3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

- Kao prvo i najvaznije lider mora biti empatican prema svojim kolegama treba razumeti njihove potrebe i brige te se potruditi stvoriti sigurno i radnopodrzavajuce mesto.

- Potrudicu se da SAHP bude profesionalan i da ima sto vise prilika za njegove clanove.

- Pravilno koriscenje RP i Non RP radia je veoma vazno, te bih se potrudio da moji clanovi znaju razliku i kako se pravilno korisiti.

- Kako bi podigao moral i zelju svojim kolegama pravio bih razne dogadjaje unutar organizacije i delio bih novcane bonuse

- Primetio sam da dosta lidera neobraca paznju da li clanovi poseduju zdravstvena osiguranja i dozvole za oruzje, zbog toga bih se pobrinuo za to da budu provereni minimum jednom nedeljno.

- Provodjenje nepredvidivih inspekcija zaposlenika u vezi sa nedozvoljenim predmetima kljucno je za odrzavanje integriteta SAHP-a i izbegavanje korupcije. Ove mere ce zadržati SAHP na pravom putu.

- Aktivni clanovi dobijali bi posebne nagrade kako bi ostali aktivni.

- Potrudio bih se da clanovi ne budu uplaseni da pitaju ako nesto ne znaju. Ukoliko neko nije siguran u svoje znanje neko iz HC-a ce mu odrzati detaljnu obuku bez problema.

- Ispitivanja bi bila radjena na sto vise IC nacin, smatram da nije poenta u tome da ljude nauce pravila napamet, vec da ih znaju.


Hvala Vam na vremenu koje ste izdvojili za citanje moje prijave i srecno svima!
 

Sova Avos

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1,662
Odbijeno.
Razlog : Istorija In Game kazni , kriterijum gledan u obziru na ostale kandidate !​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom