Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Luka Garahh

Player
Player
Joined
Aug 3, 2022
Messages
89
1. Vaše ime u RL: Antonio
2
. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+2
4
. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord:Mandirko0250
6. Vaše Ingame ime: Luka Garah
7. Vaš ID: 27753



Dodatne Informacije
1. Lider za: SAHP


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Kao lider SAHP-a, imao bih ključnu ulogu u unapređivanju sigurnosti na cestama i unutar zajednice. Moja zadaća bi bila smanjenje nesreća, poboljšanje učinkovitosti patroliranja i osiguranje da su svi građani što sigurniji.

-Kao lider, želio bih stvoriti okruženje u kojem svaki član SAHP-a ima priliku za profesionalni rast. SAHP je organizacija koja se temelji na timskom radu, i vjerujem da liderstvo uključuje razvoj vještina svakog pojedinca. Moj cilj bi bio osnaživanje članova kroz kvalitetne treninge i razvoj karijere, kako bi svaki član mogao maksimalno doprinositi organizaciji.

-Rad u SAHP-u donosi jedinstvene izazove, od hitnih situacija do upravljanja prometom. Kao lider, imao bih priliku osmisliti strategije za brzo i efikasno rješavanje operativnih problema.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-Ključ za dobar RolePlay je stvaranje realističnih i autentičnih scenarija. Članovi organizacije trebali bi se fokusirati na detaljno prikazivanje svojih likova i situacija koje odgovaraju stvarnim izazovima s kojima se suočavaju policajci.

-Kako bi RolePlay bio bolji, potrebno je stvarati različite situacije koje uključuju sve vezano uz SAHP npr...
(Potjere, Prometne nesreće, istrage, situacije koje zahtijevaju suradnju drugih organizacija).


 

Hare Flow

Player
Player
Joined
Jun 7, 2024
Messages
592
Čestitamo,
Pozvani ste na interview za SAHP koji će se održati u Subotu 24/08/2024 u 20:00h Budite u čekaonici 5 minuta prije početka. Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom