Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
313
Players nickname
Nixon Obama
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Dec 10, 2023
Time
0:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=UU_s1hu5pB4

nixon1312

Paire deux Air paire deux TN
Player
Joined
May 7, 2024
Messages
11
Ej Mujo htjeo bih ti se ispričiti zbog vrijeđanja prošle godine stvarno mi je žao i volio bih se vratiti igrati sa ostalim prijateljima na server jedan sam od starih igraca id 313 i ne zelim da se ovako zavrsi moje igranje na ovome projektu Proslo je godinu dana i shvatio sam sto sam napravio i tadda nisam razmisljao o posljedicama dosao sam se najprije ispričati zbog vrijeđanja koje se dogodilo prije godinu dana naučio sam iz toga da takvo ponašanje nije prihvatljivo na ovome serveru. Molim vas da mi pružite zadnju priliku da zaigram na ovome serveru sa ljudima kojima sam prije igrao na serveru sam igrao od njegovog samog početka od prvog dana otvorenja i ne bih volio da završi ovako prihvaćam sve uslove za unban. Ovim putem bih ti obecao da se ovako nesto nece vise nikada ponoviti ukoliko ponovo budem igrao i obecajem da cu se pridrzavati pravila servera jedan sam od starih igraca koji se zeli ponovo vratiti i ne mogu ti rjecima opisati koliko bi mi bilo drago da prihvatis moju ispriku mozes sam vidit koliko sam puta pisao molbu za unban i da mi je stvarno žao zbog ovoga sto sam reako i da se stvarno kajem a ne samo tako pisem molim te da me shvatis Necu prekrsiti niti jedno jedino pravilo ako zaigram ponovo naucio sam nesto iz toga sto nisam igrao godinu dana i nece se vise nikada ponoviti prihvacam svaku opciju za unban sto se tice wipe i micanja itema molim te samo da zaigram ponovo i imas moju iskrenu ispriku za ono sto sam napravio Mujo molimmmm te za unban stvarno mi je istinski žao radi mog postupka molim te shvati me. U svakom slučaju hvala na izdvojenom vremenu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom