Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
9188
Players nickname
Maki Changretta
Suspect ID
10930
Date of violation
Aug 22, 2024
Time of violation
00:01
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=vDf0S6x_xKY

matatataaaa

Player
Player
Joined
Dec 1, 2023
Messages
67
Masivno kresenje pravila od strane FIB agenata nije ni prvi ni zadnji put da se desava ovo bas kod ovog coveka tako da bi trazio da se ovaj covek blokira sa projekta posto su ovo konstantno krsenje istih pravila i zatrazio bih da se igrac trajno bude banovan ima 6 stranica kako igrac krsi ista pravila.
-ID 10930
 

Zgembo.

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
317
Masivno kresenje pravila od strane FIB agenata nije ni prvi ni zadnji put da se desava ovo bas kod ovog coveka tako da bi trazio da se ovaj covek blokira sa projekta posto su ovo konstantno krsenje istih pravila i zatrazio bih da se igrac trajno bude banovan ima 6 stranica kako igrac krsi ista pravila.
-ID 10930
Sebi i drugarima ces nabit kazne
 

Maria Gold

Player
Player
Joined
Jan 31, 2024
Messages
21
Ovo je produzetak mog POV-a gde si nas ti ubio bez brojanja, kako si dobio kaznu za G.P 6.15. POV Ljut na sve to sto sam te okacila, kacis neduznog lika. Drugo, pricas dok si mrtav , pricas na discordu i pripremate sa radite sta? Lepo se cuje na POV da pricas "smrdljiva zenica" i preko ID si skontao da nisam ja. Ti ovde radis MASS RULE BREAK. Jedino sto je on uradio ovde je FAIL RP tkd lagano. Sam sebe si okacio. Hvala :D
 

matatataaaa

Player
Player
Joined
Dec 1, 2023
Messages
67
Pod broj jedan ja nisam uradio tu nista on je pod broj dva lik je prvi krenuo i pametna zenica mu pametuje pod tri nek administracija pogleda sta se desava sa njegovim forumom i koliko je on puta kacen za ista pravila...
 

Maria Gold

Player
Player
Joined
Jan 31, 2024
Messages
21
Isekao si pov, nemas citavu situaciju . Pocetak je bio gde si nas ubio bez brojanja gde sam i prosledila . Sad cemo da pogledamo vas forum prijatelju.
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,081
Masivno kresenje pravila od strane FIB agenata nije ni prvi ni zadnji put da se desava ovo bas kod ovog coveka tako da bi trazio da se ovaj covek blokira sa projekta posto su ovo konstantno krsenje istih pravila i zatrazio bih da se igrac trajno bude banovan ima 6 stranica kako igrac krsi ista pravila.
-ID 10930
Od zajebancije pravite situaciju na forumu, de povuci žalbu pa se ganjajte ic, nije vam ovo fora, al baš je ovo tužno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom