Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Lider za The Ballas |Limenii Zehric

Limenii Zehric

Player
Player
Joined
Apr 20, 2024
Messages
36
Informacije

1. Vaše ime IRL = = = =Luka= = = =
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona = = = =GMT+1= = = =
4. Prosjek online po danu Prosek između 5-4h
5. Vaš Discord = = = = filke111= = = =
6. Vaše ingame ime Limenii Zehric
7. Vaš ID = = = = 57710= = = =

Dodatne informacije

1. Lider za..... = = = = The Ballas Gang= = = =
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1.1 Želeo bih da budem lider, ove specifične organizacije iz razloga sto sam u mnogo navrata bio zamenik u dosta Crime organizacija te sam je vodio veoma aktivno i dobro naravno uz pomoć lidera kao i ostalih zamenika…

1.2 Imam svoj tim HC-a koji bi mi na samom početku pomogli u vodjenju kada bas nisam tu koji su itekako sposobni za vodjenje iste u koliko nisam tu kao sto sam napomenuo gore bili bih aktivni veoma..

1.3 Smatram sebe kao sto sam napomenuo gore kao veoma sposobnog i marljivog igrača koji ima već iskustva u vodjenju istih tako da zbog toga mislim da bih bas ja trebao da budem lider ove specifične organizacije gde bih non stom išao na Fz RAID, Pljačke gun-store, talačke situacije, openfire itd…

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1.1 Moja organizacija bih bila veoma aktivna u getu gde bih tamo robali, pucali itd gde ću imati i taj čin u svojoj organizaciji.. Isto tako bih veoma često pravili talačke situacije, pljačke 24/7 stor-a… Itd.

1.2 Imam spremne zamenike koji bih mi pomogli da napravim veoma dobru i zanimljivu priču .

1.3 Kada bih ja postao lider ne bih mogao da ulazi bilo ko već samo ko prodje celo ispitivanje sve i moji zamenici i ja utvrdimo da je spreman za ulazak u bandu.

>>Rankovi<<
1. Supend
2.New Boy
3.Ghetto boy
4. Ghetto old Boy
5.Ghetto tim Lider
6. Cornerboss
7. Grafit team
8.Grafit team Lider
9. Turfer
10. O.G
11. Co-Leader
12. Leader
 
Top Bottom