Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Neformalna organizacija I Yankauskas Family

Dzeks Capone

Player
Player
Joined
May 2, 2024
Messages
20
Ime Porodice: Yankauskas

Vlasinik porodice i id Dzeks Capponee 49243

Br. kuce:975

Forum link od vlasnika porodice: Dzeks Capone

Discord:dzenan2000_73531

logo fam:
PRICA PORODICE: Kao djete odrastao sam u neimastini,Odgajala me samohrana majka ,nismo imali sta jesti,tu je poceo moj brodolom kriminala,da bi opskrbio i pomogao svojoj majci, dosao sam u ovaj veliki grad u nadi za boljim sutra .Poceo sam upoznavati ljude sa druge strane zakona koji su mi pomogli da stanem na noge i pomognem svojoj familiji..Sa vremenom sam shvatio da je kriminal jedina stvar u kojoj sam dobar ,sto je prepoznao jedan stariji clan jedne od jacih kriminalnih organizacija.Taj covjek nije imao djece te me je prihvatio kao sina .Sa godinama sam postao sve bolji okupio svoju vojsku.Dobio sam nadimak Being The Elite od glave Familije.Nazalost moj mentor i najveci covjek kojega cu uvjek pamtiti je ubijen kao pas na sred ulice. Dok je umirao meni na rukama zakleo sam se da cu ga osvetit ..Being The Elite POSTUJE SVE AL NE OPRASTAJU NIKOME ..DAJU SIROMASNIMA A UZIMAJU BOGATIMA..

CILJ PORODICE:
Postati neformalna organizacija
Postovati pravila grada i traziti svoju osvetu iz sjene i put prema vrhu.


Rankovi:
1.SUSPEND: Novi clan.
2.NEW MEMBER: Clan na obuci.
3.LOYAL MEMBER: Clan koji je spreman za familiju.
4.MONEY MAKER: Postao mafijas i dobar clan.
5.HITMAN: Clan koji pomaze novim clanovima.
6.O.G MEMBER: Clan koji je zasluzan za planove.
7.CAPETAN: Desna ruka.
8.COMMANDER: Clan koji je odgovoran za vozila u familiji.
9.UNDER BOSS: Zamenik glave familije.
10.BOSS: Glava familije.

Fam outfit:
:)
 
Last edited:
Top Bottom