Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38867
Players nickname
Aleksa Osvetnik
Administrators nickname
Dragan Macak
Date
Aug 26, 2024
Time
18:05
Proofs
https://imgur.com/jCFn2Cx

Aleksa_Sinatra

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
15
Pozdrav draga Administracijo!

Pisem ovu zalbu za unban jer sam dobio ban za PC Check. Ne vidim tocan razlog zasto sam ga dobio jer na kompjuteru nisam imao nesto ilegalno niti nista slicno. Bio sam u areni sa svojim frendom i odjednom me doticni “Dragan Macak” teleportovo do njega i rekao mi pristajes li na pc check. Ja sam na to odgovorio da pristajem jer sam znao da sam cist i da necu pasti PC Check. Odjednom mi je “Dragan Macak” rekao da sam pao PC CHECK. Bio sam malo u soku jer ne znam zasto sam pao jer sam bio skroz cist u vezi Discord servera, download history, search history po mome misljenju i znam da nisam nikada koristio nesto ilegalno... Ako bih mogao dobiti do znanja zasto sam dobio ban i ako razlog stvarno postoji mogu li dobiti drugu sansu ako je nesto od pregledanog ilegalno, normalno da cu izbrisati i necu koristiti ako to dobijem do znanja. Ne krsim pravila toliko cesto sto moze da se vidi po zalbama na mene i jako bih hteo ponovo igrati.

Hvala za razumjevanje!
 

Aleksa_Sinatra

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
15
I hteo bih jos nadodati ako biste mi mogli reci ili se javiti privatno na moj discord (aleksa08.) da mi kazete sta sam to ilegalno imao, izbrisao bih i normalno nikada ne bih ni koristio ni skidao tako nesto ponovo. Jos jednom bih hteo ponoviti da nemam na znanju sta ilegalno imam ili koristim i hteo bih se sto brze vratiti na ovaj predivan projekt<3
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom