Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
18444
Players nickname
Jamal Luxury
Suspect ID
50625.....
Date of violation
Aug 27, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/LlKS1h4

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
283
Ovaj ID je blacklisted na grand RP serveru i sada igra pod mnogim drugim ID......
U dodatku na ovoj zalbi se vidi kako je uso u random fem kako bi igrao i grifao fabriku u 22:20

Molim ako moze senior da pregleda pod 1, a pod 2 da se decko IP project blacklista jer ovo stvarno vise nema smisla da igra ovaj covek i da kvari igru svim ostalima
 

Luka Joe

Marcello FamQ in heart
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
486
Ovaj ID je blacklisted na grand RP serveru i sada igra pod mnogim drugim ID......
U dodatku na ovoj zalbi se vidi kako je uso u random fem kako bi igrao i grifao fabriku u 22:20

Molim ako moze senior da pregleda pod 1, a pod 2 da se decko IP project blacklista jer ovo stvarno vise nema smisla da igra ovaj covek i da kvari igru svim ostalima
samo da pripomognem daljnoj istrazi id-evi na kojima doticni Kimi Rubiroza igra su
63807, 64016
Proof da evejduje
Glas na 63807- Watch 63807 | Streamable
Glas na 50625-
 

Kasapin Twinkijas

Player
Player
Joined
Feb 17, 2024
Messages
14
samo da pripomognem daljnoj istrazi id-evi na kojima doticni Kimi Rubiroza igra su
63807, 64016
Proof da evejduje
Glas na 63807- Watch 63807 | Streamable
Glas na 50625-
Na povu od mihajla diora za 63807 se vidi kako lik prica, prestaje da prica, ali mu se mikrofon idalje nalazi iznad glave sto nije moguce ako on ne prica, sto znsci da je vrlo moguce da je pov izeditovan, iz razloga sto streamable ne snima sve slojeve i takodje se vidi kako dior ima upaljen mic i prica, a ne cuje se njegov glas. A za youtube pustite decka vtf izeditovan je pov tkd to nije nikakav proof, vec su odbijene zalbe i za ban evade i cheat i 1.1 i 1.4 i sve
 

Luka Joe

Marcello FamQ in heart
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
486
Na povu od mihajla diora za 63807 se vidi kako lik prica, prestaje da prica, ali mu se mikrofon idalje nalazi iznad glave sto nije moguce ako on ne prica, sto znsci da je vrlo moguce da je pov izeditovan, iz razloga sto streamable ne snima sve slojeve i takodje se vidi kako dior ima upaljen mic i prica, a ne cuje se njegov glas. A za youtube pustite decka vtf izeditovan je pov tkd to nije nikakav proof, vec su odbijene zalbe i za ban evade i cheat i 1.1 i 1.4 i sve
nije izeditovan ahahahah dosao je kraj kimiju :D A i streamable je stranica na kojoj se objavljuju klipovi nije software za snimanje AHAHAHA
 
Last edited:

Micaaaaaa

propali drogas
Player
Joined
Feb 21, 2023
Messages
272
i ja mislim da treba stvarno da se obrisu berlusconiji, dopustaju da im citeri ulaze u fem, prvo ovaj kimi bezruki pa kan yip(aldin bezruki)
 

Kasapin Twinkijas

Player
Player
Joined
Feb 17, 2024
Messages
14
i ja mislim da treba stvarno da se obrisu berlusconiji, dopustaju da im citeri ulaze u fem, prvo ovaj kimi bezruki pa kan yip(aldin bezruki)
potpuno se slazem, taj kimi je toliko bezruk da mu svi govore da ima cheat, dobija 3 pov requesta dnevno i po 5 infova zaredom ima 5+ killova
 

Micaaaaaa

propali drogas
Player
Joined
Feb 21, 2023
Messages
272
odkad je zabranjeno koristiti rubiroza redux? kao da to ista dokazuje hahahaha
koliko se ja secam to je privatan redux(ima verovatno neki bata koji zna bolje od mene) tako da ko bi imao pristup tom reduxu nego BAS ON. nece neki englez u tom trenutku ga pitati da mu posalje redux(s obzirom da je tek usao na server, jednostavno nema smisla)
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
2,723
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu
Igrac je kaznjen vec,ako sumnjate na neki odredjeni ID dostavite u novoj zalbi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom