Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za The Marabunta Grande I Snex Flow

Rejected
Status
Not open for further replies.

Snexxx

Player
Player
Joined
Oct 14, 2022
Messages
1
1. Vaše ime IRL: Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMP+1
4. Prosjek online po danu: 5-9h
5. Vaš Discord: nhino.mp3
6. Vaše ingame ime Snex Flow
7. Vaš ID: 60144

Dodatne informacije

1. Lider za..... Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
- Mogu voditi org jer imam volju i strast.
-Imam dosta iskustva u kriminalnim org i zeleo bih to da prosirim postajanjem lidera krim org imam zelju za tim i mislim da boh bio odlican lider
-Imam dosta iskustva u RP-u i znam dobro pravila servera.

- Mogu za sebe reci da znam odlicno RP pravila jer sam detaljno informisan o njima. Takode sam bio i u vecem familijima gde sam na pocetku ulaska na RP server ucio od iskusnih igraca koji znaju pravila. Razumem vaznost uloge igre a pogotovo pravila o ponasanja. Za sebe mogu reci da sam opusten lik tako da pravila o ponasanja su kod mene bas bas retka. Sada sam spremam da pokazem kako znam pravila i da uzivam u RP serveru.

- Kao voda organizacije , uvek se trudim da budem pravican i da podrzavam svoje clanove. Pruzam podrsku i motivaciju. Vazno je da svako ima priliku da se pridruzi ali je neophodno znati pravila.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
- Marabunta Grande HC ce biti ljudi koji su pokazali posvecenost, aktivnost, rad i disciplinu.
I naravno ljudi koji imaju dosta iskustva u HC-i.

-Svako treba da se dokaze za taj rank koji dobije jer je to vrlo vazno, inace ako toga ne bude docice do smanjenja rank-a. Ljudi koji budu krsili pravila bice kaznjeni kickom ili BL, u zavisnosti sta su prekrsili

-Svake sedmice da bih davao bonuse ( eventi , talacke , grafiti , pljacke prodavnice 24/7 , gunsotre, FZ raid....)

- Naravno pokusao bih i da budem u savezu sa nekom drugom kirm org kako bi dosli do zajednickih ciljeva.

Rankovi:

1.Susspend
2.Newbie
3. Rookie
4.Ghetto Boy
5.Grafiti Theam
6. Master
7.Ghetto Cleaner
8.Grafit team leader
9.Turfer
10.O.G
11.Legend
12.Co-Leader
13.Leader
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom