Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Žalba na odluku administratora Luka Black

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12449
Players nickname
Bane_Trapstar
Administrators nickname
Luka_Black
Date
Apr 10, 2022
Time
23:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/80191/

boteo

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
146
Na snimku se vidi kako policajac vuče naš organizacijski auto te ga ja ubijam jer imam RP razlog da ga ubijem jer uzima auto od organizacije. Ako to nije RP razlog, onda ne znam šta je.
 

Lukas Anderson

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
369
To nije RP razlog za ubijanje boteo. Kao sto mozete primetiti njima je sve na oruzju i sve pokusavaju sa oruzjem. Tako da momci sledeci put pustite da odradim svoj posao kako treba i nece biti problema.
 

boteo

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
146
Brate kako nije RP razlog, ja sam u RP-u gangster, mene po RP-u boli briga za druge ja sam u RP-u lik koji ubija ljude. Zašto bi me bolilo onda briga ako ubijem policajca naspram običnog civila? Pogotovo ako mi pokušava uzeti auto od bande.
 

Lukas Anderson

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
369
Brate unistavas meni Roleplay koji trenutno odradjujem to sto si RP gangster, ne znaci da si John Wayne iz western filmova. To sto si ti utripovao da smo u Juznom Vetru, to je druga prica.
 

Lukas Anderson

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
369
Pa ne mogu neke stvari usporediti poput tvojih nikako drugacije, jer ti si dosao tu da se pucas. Ali sam ti zaboravio reci da ides u Arenu, tamo bi ja mislim bio najbolji, ali pod uslovom da provodis 24/7 tamo jer si ti rodjen za to.
 

Lukas Anderson

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
369
Ti opet budi neki filmski glumac, pa mozda ti prodje sledeci put, ali barem sledeci put daj znak upozorenja da ces da pucas, da znam da je "Akcija" ovako propade ti scena jer nisi sacekao rezisera da odradi svoj deo posla.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Poštovanje, Administrator je donio ispravnu odluku, Trebali ste mu dati neko upozorenje a ne odmah pucati.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom