Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pomaganje citerima | 32, 8597, 9464, 23454, 6937, 25686

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Joca Tru
Suspect ID
32
Date of violation
Sep 25, 2022
Time of violation
02:44
Proofs
https://streamable.com/4xjjbb

3m54club

Player
Player
Joined
Aug 29, 2024
Messages
9
Postovanje dragi igraci i administracijo, u skladu sa novonastalom situacijom u gradu gde su igraci/lideri ucestvovali u krsenju svih mogucih pravila a lideri na to zmureci gledali i ucestvovali te se smejali na sve to u prilogu dostavljamo jedan takav slucaj.

Kao sto mozete videti u prilogu sa snimka, lider porodice Vendeta (Tyler Haze ID: 32) je podelio ekran svojim drugarima i sa chiterom usli na informal u pola noci da unistavaju igru drugima na taj nacin sto je chiter (Obito Yeager - ranije blacklistan i preko evade naloga usao u porodicu Vendetta iako ne sme ni to) i na informalu bacao rakete (PUCAO RPG-om) koje su smrtonosne po druge igrace, cak su neki igraci dobili napad panike kada su videli da raketa leti ka njima, i to mozete videt na ovom videu iz priloga.



Takodje, zaslon discorda sa snimka tacno pokazuje koji su clanovi bili prisutni u kanalu i koji su bili na eventu i koji trebaju biti kaznjeni u skladu sa pravilima.


Evo imate dokaz i sa chata in-game (pogledajte detaljnije snimak).


Sramota je da lider tako velike i poznate porodice (Vendetta) dozvoljava ovo i na sve to deli sa drugim igracima kako bi se smejali tudjoj nesreci.

Za kraj, nadam se da ce draga administracija reagovati na ovo i blacklistovati sve ucesnike ovog dogadjaja jer ovo nije prvi put da rade ovakve stvari ali nazalost dokazi su zastareli/obrisani za ostale situacije.


Pozdrav, ugodono rokanje vam zelim.
 
Last edited:

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Treba to ovako ljepo složiti izvan konteksta i okriviti bivšeg lidera za nekog random lika . Nije ni to lako .

U moju obranu , niti sam ušao sa čiterom na informal , niti sam ikada dozvolio niti jednom čiteru da bude u našoj familiji . Ti koji su bili sumljivi ili su varali brzo su eliminirani iz familije i sa servera .

Stotine igrača koji su profiltrirali kroz našu familiju znaju moje stajalište o čiterima , reduxima itd . Mani me rišejdera .

Postojimo duže od RS servera i nikada nismo i nikada nećemo tolerirati čitere .
Mi smo poznati po časti , Vi po nitru marke Moon !
 
Last edited:

3m54club

Player
Player
Joined
Aug 29, 2024
Messages
9

A ovde na snimku ID 32 je neko drugi usao na tvoj nalog pa se igrao sa igracem koji je koristio RPG dok se ti smejes i cujes na snimku, ti mislis da je administracija slepa i gluva? Sve se vidi i cuje, bolje ne komentarisi dalje.


Neka administracaija zakljuci da li si ispravan ili nisi, posto kazes da nisi nikada podrzavao cheatere.
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Prirodna rekacija na tako iznenađenje je da se smiješ , a taj koji se smije nisam ja ... iako to ni nema veze .
Nitko nikada nije ušao na moj nalog .

Ovaj taliban , ako je i bio u našoj fam ... siguran sam, da je izbačen nekoliko minuta nakon događaja ... Iako se ne sječam random lika od prije 2 godine , ali logovi ne lažu .

Siguran sam da administracija vidi kroz ovu jeftinu namješaljku . A ti sine trebaš znati da su probali i mnogo jači krokodili od tebe .
 
Last edited:

M32a

Player
Player
Joined
Jan 12, 2024
Messages
38
Postovanje dragi igraci i administracijo, u skladu sa novonastalom situacijom u gradu gde su igraci/lideri ucestvovali u krsenju svih mogucih pravila a lideri na to zmureci gledali i ucestvovali te se smejali na sve to u prilogu dostavljamo jedan takav slucaj.

Kao sto mozete videti u prilogu sa snimka, lider porodice Vendeta (Tyler Haze ID: 32) je podelio ekran svojim drugarima i sa chiterom usli na informal u pola noci da unistavaju igru drugima na taj nacin sto je chiter (Obito Yeager - ranije blacklistan i preko evade naloga usao u porodicu Vendetta iako ne sme ni to) i na informalu bacao rakete (PUCAO RPG-om) koje su smrtonosne po druge igrace, cak su neki igraci dobili napad panike kada su videli da raketa leti ka njima, i to mozete videt na ovom videu iz priloga.



Takodje, zaslon discorda sa snimka tacno pokazuje koji su clanovi bili prisutni u kanalu i koji su bili na eventu i koji trebaju biti kaznjeni u skladu sa pravilima.


Evo imate dokaz i sa chata in-game (pogledajte detaljnije snimak).


Sramota je da lider tako velike i poznate porodice (Vendetta) dozvoljava ovo i na sve to deli sa drugim igracima kako bi se smejali tudjoj nesreci.

Za kraj, nadam se da ce draga administracija reagovati na ovo i blacklistovati sve ucesnike ovog dogadjaja jer ovo nije prvi put da rade ovakve stvari ali nazalost dokazi su zastareli/obrisani za ostale situacije.


Pozdrav, ugodono rokanje vam zelim.
dobar screenshot koji nije full screen nije edit 100%
 

Sewer ElMirror

Player
Player
Joined
Aug 28, 2024
Messages
12
Treba to ovako ljepo složiti izvan konteksta i okriviti bivšeg lidera za nekog random lika . Nije ni to lako .

U moju obranu , niti sam ušao sa čiterom na informal , niti sam ikada dozvolio niti jednom čiteru da bude u našoj familiji . Ti koji su bili sumljivi ili su varali brzo su eliminirani iz familije i sa servera .

Stotine igrača koji su profiltrirali kroz našu familiju znaju moje stajalište o čiterima , reduxima itd . Mani me rišejdera .

Postojimo duže od RS servera i nikada nismo i nikada nećemo tolerirati čitere .
Mi smo poznati po časti , Vi po nitru marke Moon !
Postojimo, tako je Tylere kriv si i tu nema dileme... Radili ste svakakve stvari Vendetta je osnovana i sam znas zbog cega... Tako da... Sve dodje na naplatu...
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Postojimo, tako je Tylere kriv si i tu nema dileme... Radili ste svakakve stvari Vendetta je osnovana i sam znas zbog cega... Tako da... Sve dodje na naplatu...
Ajde sine vjetra , pastuše ljubavi ...objasni ti meni zašto je Vendetta otvorena ???

Vendetta je edukativna ustanova za teletabise poput tebe . Nema nam sta doci na naplatu , mozete nam samo platiti za edukaciju kako biti poštena i čiter free familija .

Za prevarante i zavidni šljam postoji karma.

Povjest ima tendenciju da se ponavlja ...
 
Last edited:

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
dobar screenshot koji nije full screen nije edit 100%
Na SS piše da je čiter pobio sve pred bolnicom i sad će doći sa rpg da nas jebe ... Ne piše dolazi da nam pomogne da winamo informal . Izvućeno iz konteksta sa očitim ciljem .
 

Sewer ElMirror

Player
Player
Joined
Aug 28, 2024
Messages
12
Prirodna rekacija na tako iznenađenje je da se smiješ , a taj koji se smije nisam ja ... iako to ni nema veze .
Nitko nikada nije ušao na moj nalog .

Ovaj taliban , ako je i bio u našoj fam ... siguran sam, da je izbačen nekoliko minuta nakon događaja ... Iako se ne sječam random lika od prije 2 godine , ali logovi ne lažu .

Siguran sam da administracija vidi kroz ovu jeftinu namješaljku . A ti sine trebaš znati da su probali i mnogo jači krokodili od tebe .
Sto se tice edukacije to smo mi tebe i tvog drugara edukovali jos 2021. ako ne gresim... A sto se tice Vendette razni dogovori... Krsenje pravila... Sve dodje na naplatu... Uhicen si i branis neodbranjivo... Priznaj manja ce biti kazna... Sto se svega tice, svi koji krse pravila trebaju da odgovaraju.
 

niksii

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
179
Sto se tice edukacije to smo mi tebe i tvog drugara edukovali jos 2021. ako ne gresim... A sto se tice Vendette razni dogovori... Krsenje pravila... Sve dodje na naplatu... Uhicen si i branis neodbranjivo... Priznaj manja ce biti kazna... Sto se svega tice, svi koji krse pravila trebaju da odgovaraju.
ti da si kuronja dosao bi s main forum
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Sto se tice edukacije to smo mi tebe i tvog drugara edukovali jos 2021. ako ne gresim... A sto se tice Vendette razni dogovori... Krsenje pravila... Sve dodje na naplatu... Uhicen si i branis neodbranjivo... Priznaj manja ce biti kazna... Sto se svega tice, svi koji krse pravila trebaju da odgovaraju.
Kaki dogovori , kako kršenje pravila , di su dokazi za to ? Da si imalo bitan rastavio bi te na proste faktore za ovu klevetu .
Jedino ko je tu nekoga edukovao smo mi ... sve Vas. Vendetta je školski primjer kako treba izgledati normalna i poštena familija .

Koga ste Vi educirali o bilo čemu , kidare čiterske korumpirane ?? Regrupovci koji su nam namjestili BL 2021 , koji su izmisli priču , nahranili Mazhora sa izmišljotinama .... gdje su oni sada ??? .... KARMA !
Lagali ste , prevodili ste bajke , rekli ste eno ga Tyler u discordu on je jebo svima majku , on je sve organizirao ... 7 mjeseci sam bio blacklistan nedužan . Kada se istina saznala ... nisam dobio odštetu niti sorry . Ali KARMA je ispravila svu nepravdu .
 
Last edited:

Sewer ElMirror

Player
Player
Joined
Aug 28, 2024
Messages
12
Kaki dogovori , kako kršenje pravila , di su dokazi za to ? Da si imalo bitan rastavio bi te na proste faktore za ovu klevetu .
Jedino ko je tu nekoga edukovao smo mi ... sve Vas. Vendetta je školski primjer kako treba izgledati normalna i poštena familija .

Koga ste Vi educirali o bilo čemu , kidare čiterske korumpirane ?? Regrupovci koji su nam namjestili BL 2021 , koji su izmisli priču , nahranili Mazhora sa izmišljotinama .... gdje su oni sada ??? .... KARMA !
Lagali ste , prevodili ste bajke , rekli ste eno ga Tyler u discordu on je jebo svima majku , on je sve organizirao ... 7 mjeseci sam bio blacklistan nedužan . Kada se istina saznala ... nisam dobio odštetu niti sorry . Ali KARMA je ispravila svu nepravdu .
Tylere... Ti si bezgrešan...
 

3m54club

Player
Player
Joined
Aug 29, 2024
Messages
9

Odakle tebi za pravo da postavljas ovakav snimak ovde koji jasno pokazuje tvoju nameru a to je aludiranje da je celi Regroup bio korumpiran a da ih je Mujo stitio i pomagao, to moze da se zakljuci sa ovog snimka koji si poslao gde se jasno vidi da ih na kraju mujo odvozi iz Pakla..
Sto znaci da ti sada ovde vredjas administraciju i pogotovu coveka koji je ostavio krv i znoj na ovom serveru kako bi svima nama ulepsao igru i bio dostupan 24/7 za sva pitanja i probleme.

Treba da te bude sramota ovoga sto sada pises i aludiras da je Mujo korumpiran jer je uvek bio samo objektivan i radio svoj posao a tebi ocigledno nije isao po volji pa ti smeta i saljes ovakve stvari!

MOLIM ADMINISTRACIJU DA SE STROGO KAZNI veliki lider velike Vendette Tyler Haze ID 32 zbog VREDJANJA ADMINISTRACIJE I PROJEKTA GDE ISMEJAVA KLJUCNE LJUDE!!!

p.s. Video snimak je skinut u slucaju da magicno nestane uskoro, ako bude trebalo, postavice se opet, takodje je i uslikano sta je postavio.

Pozdrav.
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Tupsone imbecilni , ovaj video nisam ja napravio već Diego ID8 , od kada je zabranjeno djeliti video koji su sami ADMINI napravili ????
Znam Muju i Abrahama jako dugo , a i oni mene . Zašto bi ih ikada vrijeđao , uvjek su bili korektni još od dana kada RS nije bio ni u planu .

A ti si sinko debil i nema ti pomoći , jako se trudiš da me banaš , a zaboravljaš da je Vendetta i na EN1 i na RU serverima.

Sramotiš se i pokazuješ IQ sobne temperature .


Neću više spamat ovu temu , neka admini naprave procjenu i zaključe ko tu koga mazi po guču .
A ovog klevetara koji namješta i izvrče ... treba eliminirati sa foruma jer je sa servera sigurno davno eliminiran .


PS. Pravilno bi bilo da si napisao sljedeće : MOLIM ADMINISTRACIJU DA SE STROGO KAZNE SAMI SEBE JER SU NAPRAVILI VIDEO KOJI ALUDIRA DA Tyler Haze ID 32 VREDA ADMINISTRACIJU I PROJEKT GDE ISMEJAVA KLJUCNE LJUDE!!!

Iako je istina ...koju gore navedeni znaju , da je video napravljen da bi ismijao mene ... a ne obrnuto .
 
Last edited:

3m54club

Player
Player
Joined
Aug 29, 2024
Messages
9
Molim administraciju da se veliki lider kazni zbog vredjanja, ja tebe nisam vredjao a ti fino procitaj sta si napisao prvobitno pa editovao, svaki post ti je editovan po 3x, to je zato sto si nesiguran u sebe i gubis konce ne znas vise ni sta pises.


Video znamo ko je pravio a ti si ga iz konteksta izvukao drugacije i ovde preneo.

Pozdrav
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom