Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
50392 , 36756
Players nickname
Dracon floww
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Aug 22, 2024
Time
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=tM0RHfylWqQ

zoxx neon

Player
Player
Joined
Nov 13, 2023
Messages
100
Postovani mujo i abrahame ja sam prekršio generalnom pravilo 1.4 i ja nisam znao za generalna pravila tek sam saznao za to prije neku 5 dana i svjestan sam svoje pogrske i dali bi mi mozda mogli dati drugu šansu je skoro 2 godine igram na ovom projektu i zabavno mi je sa mojim prijateljima i mojom porodicom i necu da ovo propadne u vodu hvala na slusa ju moje zalbe

moja prica: Postovani mujo i abrahame, dobio sam ban za GP 1.4 Approved - G.P 1.4 I 50392 I 36756. ja znam tocno o cemu je rjec i svestan sam svoje pogrske pa bih sada zelio iskazati svoju stranu price.. Taj moj 2 accounta na GRAND RP serveru ID 36756 je napravljen mislim 2022 ili 2023 a id 50392 isto oko 2023 kada sam izgubio podatke od ID 36756 i onda u 2024 sa ga uspio vratiti i kada sam izgubio taj acc 36756 onda sam i izgubio acc na epic geams i onda sam kupio na steam i bio sam muji napisao poruku na starom discorda napisao sam da sam se preselio i da imam novi gta ali isti rockstar acc i onda je sve bilo dobro i kada sam dodo tinbera u fam onda je sve pocelo po zlu kako se kaze karma se uvjek vraca i ono sto je tinber okacio ja sam reko ovdje sam under boss a na drugom acc sam gazda ali je Aldin Verstappen skuzio kao da sam reko da imam 3 acc ali sam mislio reci i rekao sam da imam 2 acc i da na drugom acc sam boss ali je admin skuzio kao da sam reko u toj prici da imam 3 acc i onda sam se zalio ali je zalba odbijena jer nema dovolnjo dokaza i prica neje vise od 1 minutu i sada sam dobio za G.P 1.4 a to pravilo jako dobropoznajem i ja smatram da to pravilo nisam prekrsio i ja sam samo usao u svoj fam i sa twinka na mein i obrnuto nisam nista prebacio nikakve stvari i to je to samo tako da sve to stoji kako je nisam nista dirao, do trenutka kada mi se opet digla zelja za igranjem GRANDA i nisam znao sta cu i odlucio sam kupiti novi GTA V i napraviti novi acc 50392 ne znajuci da tu krsim G.P 1.4, ja sam to zanemario jer stvarno nisam znao pravila servera i nije mi bila namjera raditi Ban Evading zato jer nisam znao da krsim Generalno Pravilo 1.4. Kao sto sam vec naveo, tada sam napravi na GRAND-U po ID: 36756 - tu je nesto kasnije dosao i moj drugi ID: 50392 - tu sam vec bio donekle upucen u neka pravila servera ali idalje nisam znao za G.P 1.4 Pravila nisam prekrsio nista osim 1.4 za koji sam tek sada svjestan i stvarno mi nije bila namjera da uradim ista lose ovom Projektu jer sam na njemu skoro vec pune 2 godine i jako mi je lijepo igrati zajedno sa mojim prijateljima i zezati se i pucati i sve ostalo. Zato vas molim da mi date jos jednu sansu da zaigram opet na ovom projektu jer mi stvarno nije bila namjera uraditi ista lose ili nekoga uvrijediti ili bilo sto.

Hvala na citanju moje zalbe i lp.

I Pozdravljam Mujo Sinba I Abrahama ;) obozavam vas
 

zoxx neon

Player
Player
Joined
Nov 13, 2023
Messages
100
koliko bi od prilike jos trebao cekati jer bio sam dobio perma na ID 50392 (MEIN) I NA ID 36756 (TWINK) i sada sam proverio i pise da sam dobio perma na oba dva a ja koliko sam upuceni u pravila ja zna da se na mein dobije 60 dana a na twink perma a ID 36756 a to je od mog starijeg brata acc i ako je njegov acc mislim da se 1.4 ne smatra vise od 2 acc tako da kada mozete da procitate ovu zalbu javi te mi u sto kracem roku hvala na slusanju zalbe :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom