Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
52035
Players nickname
Samko Darkman
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Aug 29, 2024
Time
04:50
Proofs
https://imgur.com/a/Rgrjnbm

Samko Darkman

Player
Player
Joined
Aug 29, 2024
Messages
7
Postovani Abraham i Mujo,

Zdravo,ja sam Samko Darkman(52035), Htio sam da uputim zalbu za mog najboljeg prijatelja Luxi Banku(12664). Igram na vasem projektu vec pola godine samo sam na projektu jer mi je Luxi ponudio da igram i on mi je rekao. ja bih od 2022. trebalo je da kupim kompjuter i nisam ga slusao jer sam mislio da ovaj projekat nije za mene ali sam posle dugog vremena uvek gledao Luxiev Stream na Discord-u i onda sam kupio kompjuter i onda sam poceo da igram na ovom projektu i Luxi mi je zaista mnogo pomogao da upoznam ovaj projekat i pokazao mi je mnogo stvari, sta je forum, sta je Grand RP itd. i Zeleli smo da otvorimo porodicu nakon 3 meseca kad sam uso na ovom projektu, ali moj najbolji prijatelj Luxi Banka je zauvek zabranjen i samo sam hteo da te pitam da li ce biti uklonjen jer je stvarno dosadno bez Luxija.

Ja i Luxi smo se dogovorili u pravom zivotom ako mu ja rešim unban da nebi više nikad kršijo pravila.

hvala Abraham i Mujo



 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom