Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected NG Korumpirana biografija I Neo Bolo I 52473

Rejected
Status
Not open for further replies.

Neo Bolo

Player
Player
Joined
Dec 20, 2023
Messages
194
Ime: Neo Bolo
Pol: Musko
Starost: 17
Nacionalnost: Hrvatska
Mesto rođenja: Hrvatska
Boja očiju: Smedje
Boja kose: Smeđa
Tetovaže: Na rukama
Prednosti: Inteligentan
Slabosti: Brzoplet

Zivotna prica:


Rođen sam u malom mestu u unutrašnjosti države, odrastao sam u siromaštvu gde su šanse za uspeh bile retke. Moj otac je bio bivši vojnik koji je izgubio posao nakon povratka iz rata, a majka je radila dva posla kako bi nas prehranila. Već od malih nogu, znao sam da moram pronaći način da pobegnem iz siromaštva. Kao tinejdžer, uključio sam se u sitne kriminalne aktivnosti kako bih pomogao porodici, ali ubrzo sam shvatio da to nije put kojim želim da idem. Sa 18 godina, odlučio sam da se prijavim u vojsku. Hteo sam da pobegnem od prošlosti, ali i da iskoristim veštine koje sam stekao na ulici. Vojna obuka mi je pružila priliku da se razvijem, ali su me stare veze sa podzemljem naterale da razmišljam o novim, manje zakonitim prilikama.


Moja karijera u National Guardu počela je kao prilika za novi početak, ali je ubrzo postala sredstvo za ostvarenje mojih ambicija. Koristeći vojnu obuku i kontakte iz podzemlja, brzo sam napredovao u redovima, ali ne samo zbog mojih vojnih veština. Postao sam poznat po “sposobnosti” da nabavim stvari izvan standardnog vojnog inventara, i to po povoljnim cenama. Tokom godina, razvio sam mrežu unutar i izvan baze koja mi je omogućila da profitiram od raznih “poslova”. Sa vremenom, moj uticaj u NG-u je porastao, a moj dvostruki život kao oficira i posrednika postao je sve komplikovaniji, ali i sve unosniji. Uvek sam znao da je igranje na obe strane opasna igra, ali to je bila igra u kojoj sam oduvek bio najbolji.





Neo - moze da zbog svoje specijalne obuke moze da pretražuje, vuče, otvara PDA, ubacuje/izbacuje iz auta, pruza pvu pomoc sa revolverom/tejzerom u ruci. (ne sa puskom)

Neo - moze slomiti kamericu osobi koja ga je uhvatila u korupciji (me, do, try obavezno)

Neo- moze tražiti i uzeti privedenima mito (do 100k), oružje, municiju, pancire i drogu.v

Neo - zbog njegove prošlosti može ići sam 2v1

Neo - može osumnjičene mučiti ili ubiti ako ne sarađuju, pusta ih na slobodu, očisti dosije.

Neo moze muciti i bahato ponasati prema kolegama, civilima, banditima.. (ne na talackoj)
 

Niko Salamancaa

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 28, 2023
Messages
1,197
Biografija PRIHVACENA
Pripazite na pravilo PG
U slučaju kršenja zakonika izriče se IC Kazna, u slučaju kršenja server pravila biografija se povlači.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom