Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Limenii Zehric

Player
Player
Joined
Apr 20, 2024
Messages
36
Informacije
1. Vaše ime IRL: Luka
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): >>>>> In game sam uglavnom od 10:00 fo 17:00<<<<<
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski):
>>>> Aktivan sam 6do7h<<<<<
6. Vaš Discord: >>>>>filke111<<<<<
7. Vaše ingame ime: Limenii Zehric
8. Vaš ID: 57710
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: Prilagodicu se situaciji samim tim mi je sve jedno da li je State ili Crime..

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin?
>>>>Mislim da bih trebao pištati admin iz razloga sto sam veoma aktivan sto mislim da je veoma bitno kao i to da sam prerastao rp i da sam spreman za ulogu administratora… Jako sam razuman, strpljiv i voleo bih pomoći novim igračima.
2. Koje su vaše prednosti?
Moja prednost je to sto sam veoma strpljiv razuman brz i efikasan kao i najbitnije aktivan samim tim bih brzo i jednostavno savkom igraču pomogao i doveo ovaj server do vrhunca…
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Najviše mrzim kada me neko laze..
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?
Da spreman da napustim rp život i postati admin.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)
Nemam svoj biznis.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
Ne postoji ništa sto bih me sprecilo da budem administrator. Makar ne u ovom trenutku.
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,872
Odabrani ste za intervju
Kontaktirajte me na discordu da se dogovorimo za termin ispitivanja
Discord Username - matejkoslavejko
Rok 36h
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom