Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review UNBAN APPEAL G.P 6.17|Bonnie Sanchez

Your ID
28219
Players nickname
Luka Rain
Administrators nickname
Bonnie Sanchez
Date
Aug 27, 2024
Time
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/799963/#post-2819463

Luka Rain

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
60
Poštovani mujo skoro sam bio kažnjen za g.p 6.17 ja nisam znao da je bilo zabranjeno koristiti obs i da on ne snima sve slojeve.

Ja sam obrisao obs i sada imam geforce experience.
Nadam se da mogu dobiti unban prihvatam i money wipe sve prihvatam samo želim da se vratim na ovaj projekat.
Prihvatam i pc check ako je potreban da se dokaze da nemam obs...

Srdacan pozdrav Luka Rain
 

Mixa Lacoste

Player
Player
Joined
Apr 20, 2024
Messages
5
Poštovani mujo skoro sam bio kažnjen za g.p 6.17 ja nisam znao da je bilo zabranjeno koristiti obs i da on ne snima sve slojeve.

Ja sam obrisao obs i sada imam geforce experience.
Nadam se da mogu dobiti unban prihvatam i money wipe sve prihvatam samo želim da se vratim na ovaj projekat.
Prihvatam i pc check ako je potreban da se dokaze da nemam obs...

Srdacan pozdrav Luka Rain
Dajte mu sansu...
 

OneButtonLoL

Player
Player
Joined
Jun 3, 2022
Messages
55
Čuj nisi znao, pa valjda kad dolaziš u igru prvo pročitaš pravila što se smije a što ne smije, pa tek onda se pravdaš bolje promjeni način izgovora reci u trenutku tok događaja sam radio stream na twitch, youtube ili tik tok.I da obs može snimati sve slojeve samo je to teško postaviti jer gofrce exspirience kad se alt tab uradi, snima i ono što se nalazi na pozadini.I sve prikaže
 

Luka Rain

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
60
Čuj nisi znao, pa valjda kad dolaziš u igru prvo pročitaš pravila što se smije a što ne smije, pa tek onda se pravdaš bolje promjeni način izgovora reci u trenutku tok događaja sam radio stream na twitch, youtube ili tik tok.I da obs može snimati sve slojeve samo je to teško postaviti jer gofrce exspirience kad se alt tab uradi, snima i ono što se nalazi na pozadini.I sve prikaže
Molim da se svaki off topic kazni!!
 
Top Bottom