Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Unban apeal/kontsanto krsenje pravila I Muja simba by Abraham

Your ID
16726
Players nickname
Munja Magluta
Administrators nickname
Muja Simba by Abraham
Date
Mar 15, 2023
Time
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=bN-I8kRM-xo&t=79s

Gedora0211

Player
Player
Joined
May 21, 2024
Messages
47
Dobar dan pisem unban apeal ponovo .
Dobio sam ban pre godinu dana 5 meseci i 15 dana tacno .
Zeleo bi da pitam za unban jer mi je nedostajao projekat i ne znam iskreno sta da radim u slobodnom vremenu svom .
Smatram da sam se promenio za ovih godinu ipo dana i da sam sazreo iskreno smatram da ono sto sam radio je bilo previse detinjasto i kidarski.
Ako bi mi mogli izaci ovaj put u susret jel stvatno smatram da sam svoju kaznu izvrsio mislim ako razumete i svatam da sam gresio i da sam se ponaso najgore sto sam mogao ali sad zelim to da promenim i pokazem vam da mogu drugacijim putem da pokazem svog karaktera i svoj rp zivot da promenim.

Izvinjavam se sto sam ban evado na accu 11410 i zao mi je sto sam lago da to nisam ja i svatam da je to bilo bezobrazno ali nedostajo mi je server jako i samo sam teo da ga igram mi da se druzim sa svojim priljateljima izvinite na tome ali stvarno mi je zao za to.

Ako bi me mogli unbanati po zadnji put mnogo bi mi znacilo da opet zaigram sa svcojim priljateljima sa kojima pricam svako vece na discordu i nadam se da cu ih opet videti na vasem projectu rsu .

iskreno ne znam vise o cemu da pisem i samo zelim da kazem da mi je zao i da se izvinjavam.

Hvala na izdvojenom vremenu i nadam se pozitivnom odgovoru srdacno Munja.













 
Top Bottom