Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41479
Players nickname
Dzabula Mintz
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Aug 30, 2024
Time
20:02
Proofs
/

Dzabula Mintz

Jaka krivina
Player
Joined
Aug 12, 2023
Messages
86
Dobro vece administracijo,

Ne zelim da vas lazem i zelim da budem iskren o situaciji koja se desila kupio sam novi pc i samim tim sam promenio rockstar games account i kad sam se vratio sam mora jedva sam cekao da udjem ingame i takodje imao sam problem sa internetom i menjao sam internet sledeci dan sam se javio Muji u dm na discordu da sam promenio pc i rockstar ali nisam znao da trebam javiti ako mi se menja internet. Shvatam gde sam pogresio i obecavam da se ovakva greska nece ponoviti vise nikada. Zelim se najiskrenije izviniti za napravljenu gresku i molim vas da mi oprostite zato sto znam gde sam pogresio i kao sto sam vec napisao greska se nece ponoviti u buducnosti. Bio bi vam jako zahvalan kad bi mi oprostili za gresku i da mi date jos jednu sansu na projektu. Puno vremena sam potrosio igrajuci GrandRp i nisam nameravao da prestanem, nisam bio neko ko je krsio pravila servera i cak sam u buducnosti zeleo da postanem lider neke organizacije da bi koliko je do mene poboljsao rp na projektu ali ova kazna me sprecava u tome. Molim vas da mi date unban kako bi mogao da se vratim da igram sa prijateljima zato sto imam mnogo uspomena sa projekta i ne bi zeleo da mi sve padne u vodu. Jos jednom zelim da se izvinim i da vas zamolim za unban.

Hvala unapred i veliki pozdrav za Muju i Abrahama tako i za celu administraciju projekta. ❤️

Dzabula Mintz

PRISTAJEM NA MONEY WIPE
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,529
Niste banovani za mijenjanje interneta, posto je ovo drugi ban za G.P 1.1 ostaje zauvijek osim ako nije nesto sto je opravdano i odobreno od mene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom