Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

On consideration Lider za The Ballas Gang | Nestro Maestro

Nestro Maestro

Player
Player
Joined
Feb 23, 2022
Messages
263
1. Vaše ime IRL: Mijat
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 6h
5. Vaš Discord: nestorovic1312
6. Vaše ingame ime: Nestro Maestro
7. Vaš ID: 14556

1. Lider za The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

-Pre svega imam bas podosta iskustva na ovom projektu i ovo mi je vec druga godina na ovom projektu. Zato bih zeleo da se prijavim za organizaciju the Ballas Gang koja mi je i bila druga crime organizacija na ovom projektu. Dugo sam bio HC u crime organizacijama samim tim takodje znam dosta ljudi koji bi sa mnom dosli u ovu bandu i pomogli u njenom napredku i jacanju.Verujem da je banda The Ballas Gang zbog njenog polozaja najbitnija organizacija na ovom projektu.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-Imam dosta ljudi koji bi se pridruzili u ovu bandu i bili bi jedna od jacih organizacija trenutno u gradu, takodje od prvog dana bi krenuli sa akcijama i kriminalnim aktivnostima.
-Za pocetak bih organizirao rankove na nacin da svaki rank zna koja mu je duznost i kome je odgovoran. Smatram da u bandi nije bitan broj ljudi vec kvalitet ljudi koji se nalazi u njoj, zato bi doista obracao paznju na ljude koji se primaju u organizaciju.
-Umesto rada jednih bandi protiv drugih, pokusao bih da se sprijateljim sa sto vise organizacija kako bismo zajedno radili akcije.
 
Top Bottom