Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Pogresno donesena odluka / Allen Sikter

Status
Not open for further replies.
Your ID
17446
Players nickname
Pasha Lossam
Administrators nickname
Allen Sikter
Date
Aug 31, 2024
Time
0000
Proofs
n/a

Pasha_

Player
Player
Joined
May 8, 2022
Messages
270
Stvar koja se desava na serveru odkad ja igram na njemu pun server citera i nikad da se rijesi, admini ne zele da prihvate zalbu za cheat ili pov req jer je kao ne dovoljno dokaza.
Danas sam okacio lika 63k id koji cituje koristi aim lock na sferi dao i meni i mom timejtu 2 od 2 i Allen Sikter ne zeli da zatrazi pov jer je kao ne dovoljno dokaza jer sam ga omasio 2 puta, po tom zakljucku svako moze da ode instalira cit i da ide na open 1 na 1 sa likom i da cituje koliko god oce jer kad ga neko reporta odbice za ne dovoljno dokaza ??
Rejected - Possible cheat / 0000
Evo forum od danas na kojem se vidi da se lik ne moze speed boostati jer mu locka na covjeka.
Na to da dodam da i prije se desilo ovako nesto i admini su opet odbili jer smo bili na openu ???
Rejected - Possible cheat / 59995
Evo i ta zalba da se vidi, i eto nakon sedmicu ili nesto dana isti taj lik je dobio ban za pc check.
image.png

Moje pitanje je samo zasto to radite i sto samo ne zatrazite pov odma ili banujete lika koji ofirno cituje nego komplicirate i samo pustate ljudima da cituju na serveru.
 

Ivann Backenbauerr

Ma ja ba
Player
Joined
Jun 15, 2024
Messages
51
Ista stvar,okačio sam lika koji ima hitbox lik mi je pukao pored glave i tačno se vidi gde je metak prosao tj da je prošao pored glave a ja sam dobio hit,i odbijeno mi je kao nedovoljno dokaza,nije mi se dalo da pisem opet kao što je gospodin uradio ali sad kad je već napisao tu nije kriv samo Allen tu su 90% admina krivi.Molio bih da se to resi jer je server prepun cheatera...Hvala
 

Pasha_

Player
Player
Joined
May 8, 2022
Messages
270
Evo da jos dodam, reportovao sam lika u julu ove godine isto za cheat koji koristio aim lock i admini opet govore da nije dovoljno dokaza ?
Nema poente onda da reportas lika uopce kad ce svaki put odbiti dok im ne posaljes sve da oni ne moraju raditi nista nego samo banovati lika.
Evo vam zalba Rejected - Cheat / 13132, 8500
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom