Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12669
Players nickname
Denza Washington
Administrators nickname
Nemanja Zajcev
Date
Aug 31, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/803811/#post-2836595

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,086
Igrac je dostavio pov od 14 sekundi gdje se žali kako ga prepoznajem preko maske = MG

Nije u pitanju bilo da sam spomenuo rijec igrica, forum i slicno pa da bi mogao biti odmah kaznjen za MG

U povu se vidi kako igrac sjedi u mom vozilu zavezan/otet. + kod mene u mojim ocima nije imao masku, jer mu je korumpirani fibovac skinuo masku kada smo ga pretrazivali u tunelu

Mujo je svjedok da smo igraca oteli u tunelu pored femelisa, to jest situacija je zapoceta prije nekih 15-ak minuta, jer je Mujo bio sa Diegom u vozilu i gledao nas.

Tu smo ga mucili gdje smo mo ga indentifikovali, dao nam je pasoš, pricali smo itd...


Sad mene zanima kako je admim mogao donijeti odluku da sam napravio MG, kako je mogao zakljuciti to na povu od 14 sekundi, nije cak ni htio zatraziti duzi pov iako sam bio ljubazan i komentarisao zalbu da nije to pocetak situacije.

Iz iskustva ranijeg znam procijeniti da li je na žalbi pocetak situacije i trebam li zatraziti pov, po ovome što je admin odobrio zalbu to znaci da ja mogu isjeci video i okaciti koga zelim kako bi dobio kaznu za MG,6.15,6.4 itd... nema veze šta je ranije bilo.

Molim da pogledate dokaze
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom