Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Unban appeal G.P 6.3 | Gerrito Malchiny

Status
Not open for further replies.
Your ID
58604
Players nickname
Dimix gandzamen
Administrators nickname
Gerrito malchiy
Date
Aug 22, 2024
Time
00:00
Proofs
https://youtu.be/KGPP7UQXdyk?si=AlIwAVRuF9HAHB0c

dimitrijee

Player
Player
Joined
Aug 6, 2024
Messages
5
Postovana Andministracijo!
Dobio sam ban za G.P 6.3, dok sam bio u Vojsci. Ja sam aktivan po 7h na dan, najmanje 5h na duznosti. Vidi se da sam uzimao stvari kao sto su Municija ili Panciri. Trosio sam oboje od navedenih, zbog cega sam i uzimao.
Ja ako bih vracao oruzije, municiju, pancire i balaclavu svaki put kad na 5 min odem sa smjene, sjedeo bih samo ispred skladista pri vadjenu i vracanju oruzija.
Sto se mene tice, slobodno mi provjerite skladista (koja nemam) i auta. Sve stvari sto sam imao od Vlade sam nosio uvjek kod sebe zato sto sam uvjek bio na duznosti.

Shvatam dje sam pogrijesio, i kajem se radi toga. Necu vise nositi stvari od Drzavnih organizacija kod sebe, nego cu ih vracati u skladiste i uzimati, kada bude bilo potrebno.
Nadam se da ce te mi odobriti zalbu, zato sto sam imao veoma lepe uspomene na ovome serveru, i zelio bih da se to nastavi.

Srdacan pozdrav,
Dimix Gandzamen
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,567
Na razmatranju, vidim da ste gubili stvari na spawnu, pripazite da ne ostavljate stvari kod sebe kad izlazite
 

dimitrijee

Player
Player
Joined
Aug 6, 2024
Messages
5
Vazi potrudiću se da u budućnosti vraćam stvari u skladište a ne da ih nosim sa sobom
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom