Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41479
Players nickname
Dzabula Mintz
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Sep 30, 2024
Time
20:02
Proofs
/

Dzabula Mintz

Jaka krivina
Player
Joined
Aug 12, 2023
Messages
86
Dobar dan Mujo,
Pre neki dan sam dobio ban za G.P 1.1.
Pre nekoliko dana kupio sam novi PC i menjao rockstar account zato sto mi je stari PC bio previse los da bi lepo pokrenuo grand i da mogu lepo da igram.
Par dana nakon kupovine PC otisao sam na more i kad sam dosao kuci bio sam jako nestrpljiv da udjem na server i takodje sam imao problema sa internetom pa sam PC povezao na internet od telefona ali sad sam se vratio na kucni internet. Par dana pre toga sam bio okacen za G.P 1.1 i G.P 1.4 i ta zalba je bila odbijena sto znaci da nisam krsio ta pravila dok nisam promenio sve gore navedeno evo i link od te zalbe Rejected - 28807, 46017 , 41479 | G.P 1.1 , G.P 1.4 . Takodje kad sam usao ingame sa novim PC-em javio sam Muji u dm na discordu da sam menjao ali na zalost nisam znao da mi treba odobrenje zato sto sam bio jako nestrpljiv da udjem ingame. Ovo je sve sto mislim da sam pogresio sto moze da se kazni za G.P 1.1 i jako mi je zao zato sto sam pocinio ovakvu gresku. Znam da sam pogresio ali vas molim za jos samo jednu sansu na projektu zato sto vec dugo vreme aktivno igram i nisam imao nameru da prekinem, imam mnogo uspomena i stecenih prijateljstva na projektu i nisam bio neko ko je krsio pravila sto se moze i videti na forumu imam svega par zalbi i imao sam cak nameru da kroz neko vreme postanem lider neke organizacije da bi koliko je do mene poboljsao RP na projektu i napravio zabavu ali ako treba i to mi ukinite ako treba samo da dobijem unban i jos jednu sansu na projektu. Zelim najiskrenije da se izvinim i da vas zamolim za unban zato sto sam mnogo vremena i truda ulozio na projekat i ne zelim da izgubim sve te uspomene i lepe trenutke.
Ovo nije zalba na admina zato sto je on pravilno postupio zato sto je ovo moja greska. Ovakva greska ili slicna greska se vise nece ponoviti to obecavam samo vas molim da mi oprostite i date jos samo jednu sansu da zaigram na projektu sa drustvom.

Takodje prihvatam i money wipe samo da se vratim.

Hvala unapred i nadam se sto brzem odgovoru i veliki pozdrav za administraciju.

Dzabula Mintz
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom