Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Bigy One

Player
Player
Joined
Jun 17, 2023
Messages
1,026
1. Vaše ime IRL: Stefan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 4-5H
5. Vaš Discord: onylbigy
6. Vaše ingame ime: Bigy One
7. Vaš ID: 39333

Dodatne informacije

1. Lider za..... FIB

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- FIB je za mene bila prva organizacija kojoj sam se pridruzio, kao i vecina novih igraca bio sam znatizeljan i ambiciozan. U dosta navrata sam pokusao izjaviti svoje ideje i vizije HC-u ili samom direktoru, u vecini slucajeva sam bio ignorisan samo zbog svog malog cina. Ja kao lider cu se potruditi da saslusam svaciju ideju i dati sve od sebe da je ispunim ukoliko je moguce.

- Svoje dugoracno iskustvo u FIB-u mogu istaknuti sa zadovoljstvom, rad u specijalnim jedinicama, under-cover sektorima i ostalim. Kroz svo to iskustvo sam shvatio kako sam FIB funkcionise i verujem da sam spreman preuzeti ovu organizaciju.

- FIB sluzi veoma istaknutu ulugu u gradu, osiguravajuci gradjane, smanjivati kriminalnu stopu u gradu, upadi u kriminalna sedista, smanjivanje koriscenja opojnih droga. Osim toga kompetentan tim je neophodan za verovatnocu uspesnog mandata. Snazan i dobar tim spreman je podrzati svog vodju i samim tim povecavajuci njihovu uspesnost.

- Moj HOD ce voditi evidencije o aktivnostima agenate njihove jedinice, necu torelisati neaktivnost clanova koji su tu iskljucivo zarad plate, takodje cu nagradjivati aktivne clanove bonusima i napredovanjem na vise rankove.

- Jako sam fokusiran na dobar RP u organizaciji i veoma mi je vazno da se clanovi poznaju sa zakonikom i pravilima servera. Zbog toga bi se ispitvanja izvodila na drugaciji nacin, na vise IC nacin, vazno mi je da se ljudi zapravo poznaju sa pravilima servera i zakonikom naseg servera, a ne da ih nauce napamet. Smatram da ce ovo podici RP FIB-a na visu razinu.

- Cilj mi je poboljsati FIB-ovu interakciju sa zajednicom kroz angazman i profesionalnoscu. Uvodjenjem inicijativa koje potsticu pripadnike FIB-a na ucestvovanjem u dogadjajima zajednice i uspostavljanje pozitivnih odnosa sa gradjanima, verujem da mozemo povecati poverenje javnosti i stvoriti zanimljivije iskustvo RP-a za sve.

- I za kraj verujem da mi ova pozicija perfektno stoji zbog navedenog iskustva, svo provedeno vreme u FIB-u i moje promatranje prethodnih lidera njihovog rada. Imam cilj i motivaciju za isti, smatram da sam ja prava osoba za ovu poziciju.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

- Kao prvo i najvaznije lider mora pokazati empatiju prema svojim saradnicima, potrebno je razumeti njihove brige i potrebe te stvoriti siguran i podrzavajuci radni ambijent.

- Samo cist razgovor na radio, kodovi i vazne informacije, bezazleno pricanje na radio ne sme biti tolerisano.

- Novcani bonusi su potrebni, zarad motivacije i zelje FIB agenta.

- FIB agenti koji se budu najvise borili protiv kriminala i trudili sto vise da smanje kriminal u nasem gradu bice nagradjeni sa vecim cinom i pozicijom.

- FIB ce uvek imati spremne svoje jedinice popud mosada, delta force, black opsa i tajinih FIB agenta FIB-a za velike talacke situacije, pljacke prodavnica banke itd.

- FIB ce se truditi da napravi sto vise upada na bande u nasem gradu i zapoceti raciju, time smanjiti kriminal u gradu.

- Nepredvidive inspekcije clanova sto se tice ilegalne robe, kljucne su sto se tice izbegavanja korupcije. Potrebno je provoditi iste barem 2 puta nedeljno. Na taj nacin ce FIB ostati na pravom putu.

- Sastanci minimum jednom nedeljno, gde ce svako imati priliku da izjasni svoje probleme i sugestije za poboljsanje FIB-a.

- High commande FIB-a ce uvek proveravati nase agnete i pratiti ih u njihovom radu da li stvarno rade nesto ili zabusavaju, Takodje ce raditi provere nad agentima radi korupcije u nasem gradu.
 
Top Bottom