Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Andrej Kovac

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
86
Informacije
  1. Vaše ime IRL Andrej
  2. Vaše godine 15
  3. Vremenska zona GMT + 1
  4. Prosjek online po danu 8h
  5. Vaš discord pelegrincic
  6. Vaše ingame ime Andrej Kovac
  7. Vaš ID 21677
Dodatne informacije
1.Lider za..... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


-Puno sam vremena proveo ovdje te sam naučio da FIB najelitnija organizacija te da samo ljudi sa dugim i profesionalnim karijerama rade u FIB-u. Siguran sam da bi karijere tih ljudi znao poboljšati i voditi zajedno sa mojim radom unutar organizacije.

-Vjerujem da FIB ima potencijal za daljnji razvoj i inovacije. Želim unijeti nove ideje u organizaciju, poboljšati naše operacije i osigurati da FIB ostane korak ispred svih ostalih.

-Iskustvo koje sam stekao omogućava mi da vodim FIB s jasnom strategijom i učinkovito upravljam resursima organizacije.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

  • Uveo bi nove jedinice kao što su:

  • Criminal Investigative Divison ili bolje poznatije kao CID --> Posao ove jedinice bi bio otkrivati korupciju ne samo unutar FIB-a nego i svih ostalih državnih organizacija. Pripadnici CID-a isto kao i njihov vođa bi imao pristup svim agentima unutar FIB-a.

  • FIB S.W.A.T. --> Posao ove jedinice se čvrsto temelji na pronalaženju kriminalaca traženih od strane države, patroliranja po cijeloj državi u svrsi stopiranja kriminala. U patrolu bi minimalno išli sa dvoje ljudi te bi imali velik pristup autima ovisi o kojoj svrsi.

  • Hostage Rescue Team ili bolje poznatije kao HRT --> Pregovarački tim, tako da ne bi više došlo do zabuna tko pregovora, a tko ne. Pregovarački tim bi imao vježbu svako malo kako bi ih se naučilo što bolje pregovarati u talačkim situacijama i nikako biti pod pre velikim stresom. U toj jedinici bi bio samo određeni broj ljudi.

  • Uveo bi novo pravilo u FIB da ako lice koje se želi zaposlit u FIB-u mora imati prijašnje iskustvo u nekoj od navedenih organizacija, LSPD, SAHP, GOV, NG. I minimalno imati odrađenu obuku te biti minimalno 7 dana. Također lice bi minimalno trebalo imati 15 godina u državi.

  • Unatoč odrađenoj obuci, svaki član FIB-a bi prvo trebao proći obuku za FIB. Nebitno je li radio prije tu ili nije.

    OIP.z0883W7v6c3dhRniZlhzQwAAAA
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
2,771
Čestitamo, pozvani ste na interview za FIB koji će se dešavat u cetvrtak 05.09.2024 u 19:00h
Budite u čekaonici 5 minuta pre početka.
Ako imate nekih Pitanja oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.​
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom