Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban appeal | BAN FOR G.P 6.22 | Gerrito Malchiny

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
46210
Players nickname
Timber Lautaro
Administrators nickname
Gerrito Malchiny
Date
Aug 28, 2024
Time
14:16
Proofs
https://imgur.com/a/Tp1aJn4

Timber L

Player
Player
Joined
Jun 18, 2024
Messages
14
28.08.2024 u 17:56 Pokusao sam uci u Grand RolePlay kada sam se ulogirao imao sam sto vidjeti vidio sam da sam BANOVAN sto je u mom slucaju opradano Ban sam dobio za G.P 6.22 sto sam i prekrsio ali tada nisam shavtio vaznost tog pravila i da zbog toga mi se moze ovo fdogoditi zbog cega ovo sada pisem . Jako bih volio da dobijem unban jer sam sada naucio svoju lekciju i pravila i RolePlay cu shvatiti 200% ozbiljnije nakon ovog i iste greske necu vise raditi ne samo za ovo pravilo nego za svako pravilo. Ako treba bilo sta da dobijem unban pristajem na sve iz razloga sto se jako puno zelim vratiti na Grand i to sto prije. Prekrsio sam ovo jer nisam uopce poznavao to pravilo i kada su mi rekli da mogu dobiti BAN znao sam da cu biti banovan prolso je dosta vremena od toga i iz tog sam razloga postavio ovaj Appeal za Unban. Nadam se dsa ce ovaj Appeal za Unban proci i d cu se moci vratiti na Grand RolePlay.



Timber Lautaro :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom