Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Eugen Kljestic

Player
Player
Joined
Sep 6, 2023
Messages
106
Informacije

1. Vaše ime IRL:
Luka
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT + 2
4. Prosjek online po danu: 4h+
5. Vaš Discord: franjoo
6. Vaše ingame ime: Eugen Kljestic
7. Vaš ID: 36968

Dodatne informacije

1. Lider za.....
FIB


2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- Kao lider najelitnije organizacije na serveru shvatam da moram imati određene osobine uz pomoć kojih ću moći efikasno voditi ovu organizaciju. Te osobine su iskustvo, strpljenje, znanje, poznavanje pravila servera i aktivnost. Takođe već posedujem iskustvo vođenja državne organizacije te smatram da sam sposoban za ovu poziciju .Zaključno sa svim što sam rekao smatram da posedujem sve te osobine te sam sposoban biti lider ove organizacije.

- FIB kao najelitnija organizacija može da napravi i najveći uticaj na roleplay, samim tim ako ima dobru komandu zajedno sa liderom koji poznaju pravila servera i žele napraviti dobar roleplay mogu ga učiniti zanimljivijim i interesantnijim za sve igrače, od racija, talačkih situacija, pljački banke, napada na nosač, prikupljanja dokaza, ispitivanja pa sve do i samih regrutacija. Smatram da mogu učiniti roleplay interesantnijim za sve igrače zajedno sa ljudima koje planiram da dovedem u svoju komandu.

- Kao treći i poslednji razlog naveo bih da ću se truditi da održavam hirearhiju i nivoe autoriteta u FIB-u onako kako bi trebali da budu, u prevodu kažnjavalo bi se svako nepoštovanje višeg čina i samim tim bi se komunikacija među članovima organizacije znatno poboljšala, rezultovajući u napretku efikasnosti celokupne organizacije. Što se tiče komande i zamenika imam ljude kojima verujem i za koje garantujem da su sposobni za te pozicije. Smatram da je jako bitno koga puštam u organizaciju jer ne postoji prostora za greške, već samo za napredak. Ljudi koji imaju iskustva i znaju kako se radi će uvek biti dobrodošli u organizaciji.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Moj fokus tokom vođenja ove organizacije bi bile racije. Sastavio bih tim ljudi koji bi mi pomagao sa prikupljanjem dokaza i hvatanja članova drugih kriminalnih struktura. Mislim da bi ovako organizacija bila dosta aktivna i članovi bi uvek imali šta da rade. Bio bih redovan sa geto patrolama, komanda bi se postarala da budu redovne i bez grešaka. Za sve nove članove koji bi prošli aplikaciju i intervju komanda bi održala detaljnu obuku kako bi se sprečilo bilo kakvo slučajno kršenje IC zakonika ili OOC pravila servera. Činovi bi se dobijali isključivo po zasluzi i znanju, ko je voljan i zna kako da obavi posao bio bi nagrađen većim činom. Trudio bih se da komanda bude što manja i da se sastoji isključivo od iskusnih ljudi i onih na koje mogu da računam da glatko vode organizaciju kada ja nisam prisutan. Zaključno sa svime smatram da bi ovo bilo odlično iskustvo za sve one koji žele biti deo ove organizacije i da bi svima bilo interesantno u toku mandata.
 
Top Bottom