Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31966
Players nickname
Jovke Obama
Administrators nickname
Johny Zekonjaa
Date
Sep 1, 2024
Time
17:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/806398/#post-2841737

Jovan Milosavljevic

Player
Player
Joined
Aug 5, 2023
Messages
81
Dobar dan Administracio. Danas sam dobio trece upozorenje koje nisam smeo da dobijem, pitate se zasto?? evo vam tri razloga zastooo:
1. Pov kraci od JEDAN minut. "ALI ADMINISTRATOR MOZE DA PRIHVATI ZALBU AKO SE SVE LEPO VIDI", e pa znam...... ali ovaj pov ne traje ni blizu jednog minuta, cak sta vise ne traje ni 30 sekundi..

2. Pov je skracen, isecen.. "ALI KAKO VI ZNATE DA JE POV SKRACEN??" e pa jednostavno.. Kako POV moze da se ugasi dok on trci u krug??

3. Pov je isecen, "ALI KAKO VI ZNATE DA JE POV ISECEN??" e pa jednostavnoooo.... Kako se vidi na zavrsetku POVA osobe koja me je kacila se negde zadnjih 5 sekundi primecuje JEDNAAA stvar,,,,, ali koja?? Ta da osoba sa kojom je bio vadi KRATKU PUMPARICUUU.. Ali dobrooo pa sta ako vadi kratku pumparicu?? e pa ocigledno krece da me pucaaa...


Gde sa ta TRI dobra razloga zahtevam uz Administracionu pomoc da osoba koja me je okacila da POV cele situacije inace ako ga neda da ja dobijem unban jer opet kazem ovo mi je trece upozorenje koje naravnooo nisam trebao da dobijem !!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom