Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Swain Darkiin

Player
Player
Joined
Oct 25, 2023
Messages
273
1. Vaše ime IRL: Stefan
2. Vaše godine: 16 ipo
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): 7:00-17:00, 20:00 - 3:40
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski):10+ sati
6. Vaš Discord: djordjevic__
7. Vaše ingame ime: Swain Darkiin
8. Vaš ID: 930
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: Svejedno.



Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin? Evo ovako... Ima par validnih razloga zbog kojih bi hteo biti admin ovog najboljeg roleplay servera na balkanu. Imam zaista jako puno iskustva sa rp-om. Vec sam bio deo admin ekipe na grandu, kao i na par razlicita Five-m servera i znam dosta razlicith komandi. Zeleo bih da pomognem igracima u odredjenim situacijama, maksimalno bih se zalagao za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno. Dao bih sve od sebe da uspostavim ravnopravnost i stabilnost na ovom projektu. Kada sam bio admin pre napravio sam par glupih gresaka koje su me dovele do sklanjanja sa te pozicije, medjutim na greskama se uci. Voleo bih se opet oprobati i dokazati svoje kvalitete.
2. Koje su vaše prednosti? Pored toga sto sam veoma aktivan ima jos dosta prednosti. Veoma sam strpljiv i imam razuma prema svim igracima. Uvek sam tu da pomognem, resim konflitke, situacije koje kvare RP. Najveca prednost sto se tice RP-a je to sto znam pravila veoma dobro. Nisam ih ucio vec sam za ovih 6 godina igranja naucio kroz situacije. Spretan sam, iskusan i uporan pre svega. Takodje aktivan sam od ranih jutarnjih sati kada je takodje potrebna pomoc igracima.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Brzopletost (ko radi taj i gresi).
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? Apsolutno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator) Nemam biznis.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? Ne.

Hvala na izdvojenom vremenu, zelim srecu ostalim kandidatima!
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
3,077
Odabrani ste za intervju
Kontaktirajte me na discordu da se dogovorimo za termin ispitivanja
Discord Username - matejkoslavejko
Rok 36h
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom