Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

matatataaaa

Player
Player
Joined
Dec 1, 2023
Messages
73
1. Vaše ime IRL:Mateja
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00):eek:d 12:00:00:00
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski):10-12h
6. Vaš Discord:znaci12
7. Vaše ingame ime:Maki Changretta
8. Vaš ID:9188
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a:Crime-a
Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim postati admin jer želim unaprediti kvalitet igre i osigurati pozitivno iskustvo za sve igrače. Kao admin, mogu efikasno rešavati probleme, primenjivati pravila i pružati podršku zajednici. Moje iskustvo i entuzijazam će pomoći u organizaciji događaja i očuvanju fer igre, čime ću doprineti boljem i pravednijem igranju za sve.
2. Koje su vaše prednosti?
Kao admin, mogu doneti značajnu vrednost serveru zahvaljujući svom dugogodišnjem iskustvu i dubokom poznavanju igre. Moje komunikacijske veštine omogućavaju efikasno rešavanje nesuglasica i pružanje pomoći igračima, dok moja posvećenost i dostupnost osiguravaju da problem bude rešen brzo i efikasno. Takođe, imam iskustvo u organizovanju događaja koji jačaju zajednicu i povećavaju angažovanje igrača. Sa analitičkim pristupom mogu identifikovati i rešavati probleme na dugoročni način, doprinoseći stabilnijem i pravednijem okruženju za sve.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Brzoplet sam malo .
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? DA.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator) Nemam biznis.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? Ne.
Hvala vam draga administracijo na izdvojenom vrememnu.
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Senior Administrator
Joined
Mar 17, 2022
Messages
3,131
Cestitam, odabrani ste za intervju.
Kontaktirajte me na discordu da se dogovorimo za termin ispitivanja.
Discord Username - shayk
Rok za javljanje 36h
 
Top Bottom