Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review G.P 1.1+ G.P 1.7 + G.P 1.8 + Pomaganje BL igracu | 42974

Your ID
37369
Players nickname
Tole Salvatore
Suspect ID
42974
Date of violation
Sep 1, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/NvvB0u55WyM

Limrexmezovu

Player
Player
Joined
Sep 1, 2024
Messages
5
Dobar dan postovana administracijo. Javljam se kao BL igrac Limrex Sanchez (37369) koji hoce da prijavi svog prijatelja Toleta Salvatorea za krsenje tezih pravila ovog projekta. Za pocetak zeleo bih da ga prijavim za pomaganje BL igracu Tole mi je nabavio grand account i vise puta je zvao mog brata Jozu i mene da zajedno sa cheatom idemo na njegove fem evente. Takodje zeleo bih da kazem da je pre godinu dana prekrsio G.P 1.1 kad je ulazio sa "VPN" na bratov accout to takodje mozete da proverite.Takodje imam infromaciju da su 52538 i 56404 pomagali u krsenju G.P 1.8 sa twink account je prebacio njima 10M i zenske abibas pantalone i oni su mu sve to dali na main account. Takodje je i 44197 bio ukljucen u G.P 1.8 dosta stvari su prebacivali zamolio bih administraciju i ovu informaciju da provere. G.P 1.7 40994 prebacio mu je Jugulara za 1k vise puta u jednom danu pre 9 meseci takodje bih zamolio da se proveri.

(Ovde se vidi da sam na njegovom fem discordu i da imam role "Lider" ja mislim da je to i vise nego dovoljan dokaz koliko smo doticni i ja bili bliski)
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
110
Zaboravio si G.P 1.6 koliko para je kupio dobro nije cijeli server bankrotirao nema pravila koje nije prekrsio mislim za njega ne vaze pravila ipak je on jedinstveni Tole Salvatore

 

nesa

Player
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
8
Posto vidim da se ja pominjem ovde id 52538, da odgovorim na ovo, kao 1 ja nikad nisam adidas imao niti zensko niti musko, kao 2 nikad nisam imao veze sa main i twink sve sto sam zaradio, zaradio sam posteno i teskim radom i odricanjem.
Ja sam jednom bio prekrsio 4.1 pravilo jer nisam bio znao, ali sam odsluzio bio svoju kaznu. A sad da mi se neko pojavi i da me kaci za nesto to je sulodo, jer ja nikad nisam krsio niti 1.1 niti bilo sta. Postovana administracijo, slobodno me proverite za sve, sve sto sam radio na ovom projektu radio sam posteno i sve sto sam zaradio, zaradio sam posteno, ni jedno pravilo nisam prekrsio 100% u to sam siguran, sve sam radio po pravilima servera. Hvala lepo.
 

Limrexmezovu

Player
Player
Joined
Sep 1, 2024
Messages
5
Posto vidim da se ja pominjem ovde id 52538, da odgovorim na ovo, kao 1 ja nikad nisam adidas imao niti zensko niti musko, kao 2 nikad nisam imao veze sa main i twink sve sto sam zaradio, zaradio sam posteno i teskim radom i odricanjem.
Ja sam jednom bio prekrsio 4.1 pravilo jer nisam bio znao, ali sam odsluzio bio svoju kaznu. A sad da mi se neko pojavi i da me kaci za nesto to je sulodo, jer ja nikad nisam krsio niti 1.1 niti bilo sta. Postovana administracijo, slobodno me proverite za sve, sve sto sam radio na ovom projektu radio sam posteno i sve sto sam zaradio, zaradio sam posteno, ni jedno pravilo nisam prekrsio 100% u to sam siguran, sve sam radio po pravilima servera. Hvala lepo.
Samo ti lazi admini su tu da provere ove informacije. Ja sam BL igrac i ja sam svoje zavrsio sa RS ne vidim zasto bih ja imao potrebu da pisem lazne infromacije. PS nemoj se truditi da pises lazne informacije samo ces dobiti warn na forumu za OFF TOP :p
 

nesa

Player
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
8
nema sta OFF TOP ili warn da dobijem, ja se lepo ponasam, nema ja sta da lazem, slobodno administracijo sve proverite i 1.1 i sta god hocete, ja to krsio nisam, i opet ponavljam, sve sto sam radio radio sam po pravilima servera( jedino 4.1, to sam odsluzio) ostalo nisam krsio.
 

joska

Player
Player
Joined
Mar 1, 2024
Messages
23
Prijatelju ti koristis moj ID:44197, verovatno si postaova server pa si zato dobio BL,ako si ti to krsio ,ne mora da znaci da to krse i ostali .
Zar vi stvarno mislite da ne postoje igraci koji ne krse ta pravila . Toliko od mene . POZDRAV .
 

Limrexmezovu

Player
Player
Joined
Sep 1, 2024
Messages
5
Prijatelju ti koristis moj ID:44197, verovatno si postaova server pa si zato dobio BL,ako si ti to krsio ,ne mora da znaci da to krse i ostali .
Zar vi stvarno mislite da ne postoje igraci koji ne krse ta pravila . Toliko od mene . POZDRAV .
Decaci ne znam samo zato se toliko pravdate ako niste krsili ta pravila niko ovde nije glup i opet kazem zamolicu da se off top komenatri kazne.
 

Limrexmezovu

Player
Player
Joined
Sep 1, 2024
Messages
5
Postovana administracijo,kao sto vidite na ovom video klipu to je samo dokaz kako se matretiraju igraci na ovom serveru.
O kakvom ti video klipu pricas to je klip u kojem se vidis ti kao lider familije i ja koji imam 9 u istoj femiliji. Tole dzaba se pravdas po forum svakako ce ti proveriti logove i naci sve ovo sto sam gore napisao. Imas od mene sportske pozdrave :p:)
 

Limrexmezovu

Player
Player
Joined
Sep 1, 2024
Messages
5
Ako treba ima i celu familiju da prijavim za G.P 1.6 + G.P 1.7 meni nije problem da 40+ dobije ban imam i vise dokaza o vama nego sto mislite pa mozemo celu noc da se igramo forum ratnika :)
 

nesa

Player
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
8
Ja nemam sta da se svadjam, jer znam da ja nisam 100% krsio ni 1 pravilo. Moj i main i twink su regularni i cisti, slobodno moze da se provere.
 
Top Bottom