Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

On consideration Leader za Blood Street Gang I Deni Yanus

Deni Avgust

Player
Player
Joined
Jul 29, 2024
Messages
26
Informacije

1. Vaše ime IRL: Deni
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona :GMT+2
4. Prosjek online po danu: 5-7h
5. Vaš Discord: denibeli
6. Vaše ingame ime: Deni Yanus
7. Vaš ID: 57571

Dodatne informacije

1. Lider za.....Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
-Mnogo zelim bit lider zato sta imam mnogo iskustva bio sam u svim gengovima po vise puta,mnogo sam aktivan i imam drugova koji ce mi pomoc ako uzmem ovu organizacijui oni imaju mnogo iskustva i bice pre lepo ako uzmem svaki dan bi davo bonusi onima sta idu na akcije i rankove to sve se mora zasluztit.
-Na serveru sam dugo vremena i znam sve kako ide oko gengova zato sta sam bio svu vreme u gengovima takodje svaki dan bi bilo talacke,pljacke isli bi na tajne na FZ Raid i pomorsku i sve ostale akcije.
-Bio sam mnogo puta 10 i 11 u gengovima i mnogo je lepo i zato mi dosla ideja da se prijavim za ovu organizaciju imam previse drugova koji ce mi pomoc oko genga.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
-Ispitivanje ce bit obavezno i minmalno 7 god u gradu.
-Ispitivace samo 12 i 13 da ne bi bilo warnova.
-Za neko da dobije rank up trebo bi se dokazat da ide na akcije i da slusa 11 12 i 13
-Svaki dan ce bit vise akcija za ljudima da ne bude dosadno .
-Svaki dan bi pazio na ljude sta rade da ne bi bilo warnova ako ih vidim da mnogo rade dacu i bonus ili rank up
Trudio bi se da svi budu zadovoljni i srecni.

Rankovi
13 Leader
12 Co- Leader
11 O.G
10 Capo
9 Turfer
8 Grafit Team Leader
7 Grafit Team
6 Gheto Cleaner
5 Gangster
4 Street Solider
3 Baby Gangsta
2 Newbie
1 Suspend



 
Top Bottom