Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Ruksi Pluxury

Player
Player
Joined
Jun 28, 2022
Messages
37
Informacije

1. Vaše ime IRL:
Ivano
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosjek online po danu: 6h+
5. Vaš Discord: ruxyq
6. Vaše ingame ime: Ruksi Southpark
7. Vaš ID: 23476




Dodatne informacije
1. Lider za..... FIB



2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje

Ova najbitnija organizacija zahtjeva jako mudrog,pametnog i ozbiljnog čovijeka za leadera. Zato ja sebe smatram mudrim i snalažljivim covijek koji moze upravljati tom organizacijom. Maksimalno ču zalagat u nju i iskoristiti svu svoju mudrost i pamet da bi moja organizacija što više napredovala i potrudit ču se da postaje što jača.

FIB je po meni jako bitna organizacija koja sadrži puno potencijala za stvaranje RolePlay-a pogotovo od različitih hapšenja, pljački prodavnica, gunstor-ova ili bankomata, racije na bandu, talačkih situacija itd. Želio bih postati leader ovo organizacije da bi što više uživao u RolePlay-u koji neče samo mene usrečiti nego i ostale igrače koji žele biti dio RolePlay-a.

Mislim da sam vrlo iskusan da bi leader FIB-a do iskustvo koje posjedujem sam pokazao u drugim mandatima od drugih ljudi i dobro sam saznao kako bi FIB trebao funkcionirati. Bio sam high commanda več jednom u FIB-u i u LSPD-u . Najviše sam bio u državnim organizacijama poput FIB-a, SAHP-a i LSPD-a. Zato mislim da posedujem iskustvo za FIB leadera.



Puno sam naučio o RolePlay-u putem državnih organizacija, ali je ponekad problem u drugim građanima i njihovim interakcija, građanin ili osumljičen nekad ne uspije odraditi pravilo kako treba. I smatram da rešenje tog problema ne treba svaki put biti kazna nego ga malo upozoriti i naučiti ga o tome. U mojoj organizaciji če biti visoki standaradi zbog tog mislim da če se moja organizacija poboljšavati vremenom.

3.2.
Organizacija zajedničkih vježba sa drugim organizacijama takvi treninzi bi se odnosili na pozicioniranje članova, raspored i disciplinu. Također bolja veza sa tim organizacijama.

3.3.
Što više boljih odnosa sa drugim državnim organizacijama

3.4.
Ozbiljnija komunikacija sa drugim državnim organizacijama.


Uveo bih:
Posebne jedinice koje se bave drogom,pucnjavama, hitne akcije itd.
Vratio bih FIB kakav je i bio ranije i kakav on treba da bude a ne da se drugi smeju kako fib izgleda itd.
Fib je najelitnija organizacija i takva treba da ostane
Rankovi:
Junior Agent
Senior Agent
Field agent
Elite Agent
Elite SSA
Training Director
DEA agent
DEA Director
SAU agent
SAU Director
FSSS agent
FSSS Director
HR director
Deputy Head of Department
Head of Department
00 agent
Chief of staff
Deputy Director
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom