Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Mitvi Killa

Player
Player
Joined
Jun 4, 2023
Messages
46
1. Vaše ime IRL: Miki
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona GMT + 1
4. Prosjek online po danu 7+ h
5. Vaš Discord mitvi_000
6. Vaše ingame ime Mitvi Kiilla
7. Vaš ID 58143

1. Lider za FIB
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1.1. Naucio sam dosta stvarim tokom svoje karijere na grandu, znam sve oko poslova bio sam sa iskusnim ljudima i dosta sam od njih naucio . Pocetno iskustvo sam stekao tako sto sam pratio sta rade iskusniji od mene, bio uz njih i od njih sve naucio. Imam ideju kako FIB treba da izgleda, kako ce RP biti poboljsan , imam ljude koji su spremni da budu aktivni i uz mene da ojacaju ovaj FIB.
1.2 Do cinova bi se dolazilo direktno po zasluzi za HC bi imao najaktivnije i ljude sa dosta iskustva i znanja koji bi bili tu uz mene i ostale kolege, kao i sto bi ukinuo svadje izmedju organizacije koje imaju velike sankcije.
1.3 Svakog dana bi najaktivnijim ljude iz organizacije bi posmatrao kako rade te bi davao odredjene bonuse.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
FIB se mora sastojati od clanova koji znaju RP pravila i sami ih primenjuju . Da se sve resava na lep RP nacin oko zalbi i ostalih stvari a ne oko foruma, na tome cu se bazirati. Bazicaru se da ima vise radara po gradu koji su staticni za razliku od prethodnih FIB-a u kojima nema uopste toga .Trazio bih od svoje HC ekipe da ispituju svaki dan pravila i nacin rada FIB-a kako niko ne bi zaboravio i nacinio neku gresku koja bi uticala na los RP na serveru.
Rankovi
1. Suspend 24h
2. Suspend 48h
3. Agent na obuci
4. FIB Agent
5. Field Agent I
6. Field Agent II
7. Field Agent III
8. Special Agent I
9. Special Agent II
10. Special Agent III
11. DEA
12. Delta Force Recruit
13. FSSS Recruit
14. UAT Recruit
15. Delta Force Agent
16. FSSS Agent
17. UAT Agent
18. Delta Force Senior Agent
19. FSSS Senior Agent
20. UAT Senior Agent.
----------------
High Staff
21. Field Training Agent
22. Coordinator
23. Secret Agent
24. Deputy Head of Department
------------------
High Command
25. Head of Department
26. 00 Agent
27 Chief of Staff
28. Assistant of Director
29. Deputy Director
30. Director
 
Top Bottom