Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Konstanto Krsenje Pravila I mujo simba

Your ID
12664
Players nickname
Luxi Banka
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Sep 3, 2024
Time
00:35
Proofs
https://imgur.com/a/if8wckT

traxmaxsax

Player
Player
Joined
Aug 22, 2024
Messages
16
postovanje mujo i abrahame sad sam gledo jer necu da odustajem i sve cu da dam da dobijem unban za 2+ godine sto sam prekrsio pravila nije tolko puno sto sam mislio sad sam bas gledo kolko sam ja iskreno prekrsio pravila.Gledo sam zalbu sto je postavljena na mene ID:12664 Dokaz pise da imam 40 aprovani zalbi al to nije tacno jer kad se pogleda delajlno vidi se da su tu duple zalbe napisane da bi se meni namestio ban ja nekazem jesam ja prekrsio sto jes jes nit kazem ja da sam kriv al ovo sam htio da vam naspomenem jer verujem u sebe i ocu sve da dam da dobijem unban ljubim vas u oko ako mi date ocu da znate da mi je zao sto sam uradio i kunem vam se nece se ponovit palo mi je na ideju da se dogovorimo da mi vi date unban i da ja vama saljem dayli pov kako ja sprecim nekoga da prekrsi pravilo il da ga naucim to pravilo neznam kako da vam dokazem da to bas mislim recite mi vi kako sta trebam da uradim da dobijem unban evo molim vas nemojte odbijat ovo vama to nista ne znaci meni to znaci ko dan i noc pogledajte detaljno to sto sam vam reko za tim linkom od cobya koji me okacio ponovo dokaz za konstanto krsenje pravila.hlvala vam od srca i molimte dajte mi sansu.
 
Top Bottom