Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Lena Allcapone
Suspect ID
64815
Date of violation
Sep 3, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://share.creavite.co/66c89b02ce0e5d041d7b558a.gif

Gabrije Alcapone

Player
Player
Joined
May 9, 2024
Messages
34
ID 64815 je na svome MAIN acc ID 61k dobio trajnu zabranu zbog skam-a, te je nakon par dana došao na acc-u sa ID-em 53k i neznam šta se dogodilo sa tim acc-om . Nakon par tjedana opet ovaj igrač sa ID-em 62k te ga sada nakon dugo vremena susrećem ispred bolnice glavne i počne se derat moje ime i pita me pogodi ko sam i nakon 2min kaže Davke Favela a isti taj mali Davke je kao što sam naveo dobio trajnu zabranu zbog GP 1.3(Skemovanje), kada je ponudio na bleku igraču da mu lupi auto i iako to uradi dat će u 5k dolara i igrač ispuni to što ga odvodi u geto i ubija. Želim da se ovaj igrač već skloni sa ovog servera, hvala !
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,670
Odbijeno

Navedeni ID ne krsi GP 1.4 igrac posjeduje 2 acc-a sto je po pravilima servera dozvoljeno , sto se tice toga sto ste naglasili da ima 53k ID koji sumnjate da krsi GP 1.4 ja to ne mogu provjeriti sa takvim dokazom , 53k obuhvata veliki broj Id-eva , ukoliko imate tacan ID na koji sumnjate dostavite ga na novoj zalbi i mi cemo provjeriti vase tvrdnje !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom