Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Snex Ourmoney

Player
Player
Joined
May 10, 2024
Messages
15
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h-8h
5. Vaš Diskord: nhino.mp3
6. Vaše Ingame ime: Snex Low
7. Vaš ID: 60144

Dodatne Informacije

1. Lider za...Federalni Istrazni Biro
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
  • Najvise od svih org volim FIB i bio sam dovoljno puta u org da bi znao da je vodim.
  • Mislim da sam sposoban voditi drzavnu org kao sto je FIB.
  • Poznajem svaki rank u organizaciji,kao i opis posla svake jedinice.Samim tim smatram da odlicno poznajem organizaciju i da mogu da je vodim.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
  • Sto se tice rankova FIB-a uveo bih par nekih vecih promena i dodao bih dosta novih zaduzenja kako bi svima bilo zanimljivo u organizaciji.
  • Bio bih strog ali pravedan.Zalagao bih se za maksimalno postovanje izmedju ljudi u organizaciji i mojih ljudi sa ostalim organizacijama.
  • Zalagao bih se za saradnju sa ostalim drzavnim org da se svi osecamo kao najblizi a da ne bude problema.
  • Sto se tice korupcije u drzavnim organizacijama potrudio bih se zajedno sa ostalim organizacijama da se ona otkrije sto je pre moguce.
  • Toksicnost bi bila strogo kaznjavana.
  • Poboljsao bih regrutaciju sa sto je vecim RP-om moguce, da bi gradjani postali novi FIB agenti morali bi i da prodju kroz fizicki i psihicki test kako bi se ustanovilo da li su sposobni da se pridruze organizaciji.
  • Naucili bi agente kako se prikupljaju validni dokazi i kako doci do njih kroz RP.
  • Uz prikupljene dokaze bi redovno radili racije na kriminalne ogranizacije,familije kao i na BM.
  • 00 agenti bi imali najteze zadatke,samim tim bi samo odredjeni ljudi mogli doci do tog ranka.
  • Anti-teroristicka jedinica bi bila fokusirana za obezbedjivanje kompletnog parametra.
  • Zahtevao bih od mojih ljudi da sto pre reaguju na odredjene stvari kako bi zivoti ljudi sto pre bili spaseni.
  • Moja High Komanda bi bila odredjena grupa ljudi koja je obucena za posao jednog takgvog agenta.
  • Uveo bi vise jedinica u FIB a vodje tih jedinica bi bili ljudi koji su u High Komandi.
  • Postojala bi jedinica MOSSAD koja bi isla undearcover i hvatala kriminalce.
  • Postojala bi jedinica DEA Koja bi uzimala pse tragace i trazila kanabis kako bi mogla da zapleni isti.
  • Postojala bi jedinica TU ( Ttactical Unit ) Koja bi bila jedinica za akcije.
  • Postojala bi jedinica FSSS koja bi isla undercover i skupljala dokaze vezane za kriminalne familije.

Rankovi:
1. Suspend 24h
2. Suspend 48h
3. Agent na obuci
4. Junior Agent
5. FIB Agent
6. FIB Senior Agent
7. Field Agent
8. Special Agent
9. TU Junior
10.TU Agent
11. TU Senior
12. DEA Junior
13. DEA Agent
14. DEA Senior
15. MOSSAD Junior
16. MOSSAD Agent
17. MOSSAD Senior
18. Air Support
19. Vodja Obuke
20. Deputy Chief
----------------
High Staff
21. Chief
22. Supervisor
23. Secret Agent
------------------
High Command
24. Deputy Head of Department
25. Head of Department
26. 00 Agent
27 Chief of Staff
28. Assistant of Director
29. Deputy FIB Director
30. FIB Director



Kodovi:
10-1 Vracanje u bazu po naredjenu komandnog osoblja|
10-2 Odbijeno
10-3 Tisina na radio
10-4 Primljeno
10-5 Ponovite posljedni prenos
10-6 Zanemarite poslijedni prenos
10-7 Pocetak pauze
10-8 Pocetak smene
10-10 Pucnjava u toku
10-20 Trenutna lokacija
10-21 Stanje
10-33 Potrebna pomoc
10-99 Situacija zavrsena
Kod A pad igre
Kod B F8 + U cujem te u glavi


Hvala na citanju moje aplikacije i srecno svim kandidatima
Snex Low
 
Top Bottom