Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Unban appeal | Blacklist | Mujo Simba

Your ID
48032
Players nickname
Sale Car
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
May 3, 2024
Time
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=U-wZa6RZgQA

Sale031

Player
Player
Joined
Sep 21, 2023
Messages
1
Poštovana administracijo,

Pišem ovu molbu u nadi da ćete mi oprostiti, izaći u susret i dozvoliti da ponovo budem deo ovog servera i celokupnog projekta.

Dana 3.5.2024. dobio sam "blacklisted by Mujo Simba" zbog neprimerenog ponašanja i vređanja projekta jer nisam mogao da se pomirim sa odlukom više sile koja je banovala mog najboljeg prijatelja sa kojim sam provodio najviše vremena na ovom serveru.

Kao stari igrač, neko ko je uvek bio među prvima u battle pass zadacima, nikada nije bio "kačen" na forumu za bilo šta, bio high command u porodici koja je konstantno bila u TOP 10, nije kršio pravila što se takođe lako može proveriti, želeo bih da zatražim još jednu šansu i da vas zamolim da mi izađete u susret i dodelite unban ukoliko je to moguće, za šta bih vam bio zaista zahvalan.

Ukoliko se to dogodi i dobijem unban, obećavam da ću doprinositi samo razvoju servera i da iste ili slične greške više nikada neću ponoviti.

Zatražio bih unban samo za main nalog ID: 48032

Prihvaćam moneywipe i bilo koje druge sankcije.

Hvala unapred,
S' poštovanjem,
Sale Car (uređivano)
 
Top Bottom