Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
871
Players nickname
Nikola Falkone
Administrators nickname
Allen Sikter
Date
Sep 3, 2024
Time
7
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/805831/#post-2847767

Nikola_Falkone

Player
Player
Joined
Sep 1, 2024
Messages
3
Pozdrav Mujo ili Abrahame pisem ovo zato sto sam se na novim aplikacijama za FIB prijavio:Rejected - Lider za FIB|Nikola Falkone i razlog netrazimo kanditate sa takvim karektiristikama. Uz duzno postovanje ja smatram da imam jedno od najboljih prijava ikada za FIB ako ne i najbolju evo sta mene buni na mom predhodnom prijavljivanju ja sam bio prihvacen ne jednom nego dva puta. I odjednom sam bio odbijen posle mi je abraham rekao da sam bl za lidera zato sto sam bio toksican.
Sad mene zanima jedna stvar ja sam pre nekoliko nedelja sam video da je Teo Ahill postao lider ballasa a njemu ste u isto vreme kad i meni rekli da imam bl pre 6 meseci i on sada postaje lider nakon sto je Mujo okacio u discordu DA SVI MOGU PONOVO PRIJAVITI ZA LIDERE time sam smatrao da opet mogu prijaviti za lidera.

Pritom imam samo jednu kqznu u 2 godine dobio sam pre mesec dana prvi put za p.z.z 1.1 zbog nesporazuma jer nisam znao lepo granicu jedne gz licno me je mujo warno za pzz 1.1 pa me unwarno i dao mi warn za p.z.z 2.1.

Ovim putem vas molim ako je razlog Blacklista molim vas mi pruzite zadnju sansu dolazacu vam da ste bili upravo sto ste mi verovali pritom toliko toga hocu da promenim. Takodje nemogu vam opisati koliko to meni znaci molim vas ispadnite ljudi i dajte mi tu zadnju sansu mozda vama to nista neznaci ali stvarno to znaci i hovu poboljsam sam roleplay. Hvala na razumevanju
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,186
Kontaktiraj Abrahama na diskord vezano za ovo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom