Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2562
Players nickname
Offender Crip
Administrators nickname
Ivkezz Obama
Date
Apr 11, 2022
Time
00:50
Proofs
Radio sistem nemam gta da udjem da slikam ban

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
Danas sam dobio ban za deljenje acc i vise tvinkija

to sto se tice vise tvinkija to sam bio dao Belom acc jos na pocetku servera gde bukvalno nismo znali pravila msm ja a on je tek kretao sa serverom i dao sam mu acc cisto da ima neki kapital za pocetak tek posle smo svatili da to ne sme kada smo malo ta pravila skontali sva al smo rekli jbg proslo je neko vreme valjda nece biti problema

a sto se tice deljenja acc to je Beli ulazio na moj acc samo kada su bili GC za 5h igre ulazio je na acc iz razloga da bi stigao da ih pokupim na 1-2h max posto radim kao konj tj imam jako lose radno vreme i nemam puno vremena za sebe nista nije igrao stojao je u kuci eventualno u se zezao sa ekipom nasom sa kojom smo uvek



ja znam da sam prekrsio pravila ovim cinovima i kajem se istinski jako volim ovaj server ulozio sam dosta para u njega ali to ne igra ulogu nije mi do toga trazim jos zadnju priliku i jos jednom se izvinjavam na ovim cinovima koje sam postupio nadam se da ce te uzeti u obzir to sto sam napisao i doneti ispravnu odluku

Gramatika 0 al citko je haha
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
10,243
Cao
Nalozi ID6845 i ID8020 ce ostati banovani

Nalozi 2562 i 4210 ce dobiti unban ali jedino ako se sve sa njih izbrise
Prihvacate li?
 

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
Prihvacam i ako je moguce bar ona 2 auta da mi se vrate posto su kupljena sa GC (ulozenim pravim novcem ne dobijanjem za 5h)? a ako ne jbg sta je tu je hvala
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom