Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
56533
Players nickname
Ivann Backenbauerr
Suspect ID
51857.64058
Date of violation
Sep 3, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/R1zAltBnc28?si=-kJDB3ZehV4oTzpx

Ivann Walkerr

Player
Player
Joined
Jun 15, 2024
Messages
49
Postovani,na POV-ovima se vidi kako igrac 64058 koristi cheatove,pronasao sam mu putem aplikacije Everything ilegalne stvari.Na desktopu se vidi kako ima u gornjem desnom cosku folder pod imenom Aimbot redux,igrac 64058 je pao PC-CHECK koji mu je odradio Administrator Dragan Macak.Pao je PC CHECK.E sad igrac 51857 je znao da igrac 64058 koristi cheatove i nije nista preduzeo povodom toga.Igraci drze familiju pod imenom Armani i niko ne moze da mi kaze da igrac 51857 nije znao da 64058 koristi cheatove.Molim da se oba igraca kazne jer unistavaju projekat time sto cheatuje 64058 a 51857 mu pomaze u tome...
Takodje bih molio administraciju da proveri igraca za posedovanje vise naloga tj G.P 1.1 ako se ne varam to je pravilo koje vazi za multiple accounts.Jer se cuje da igrac 51857 govori da igrac 64058 ima 15 naloga a i vidi se da ima dosta social club naloga na povu ispod.Molim da se igrac detaljno proveri kako nebi mogao da nastavi da cheatuje.Hvala na razumevanju
 
Last edited:

Love_Fist

Player
Player
Joined
Jun 19, 2024
Messages
8
I kako igrac 51857 pomaze mini koji imam cheat i koi sam banan zbog toga ako je tada u pozivu prvi put vioio sto je roan sta se moze cuti ako igrac posaje 5-10 min duzi pov
 

Ivann Walkerr

Player
Player
Joined
Jun 15, 2024
Messages
49
Ti kacis a sam Imas HitBox
Ne znam sta ti pričaš molim te da me ne okrivljujes bez razloga,to što je neko bolji od tebe koji imas cheat nije moj problem.Neko uci da se puca a neko skida cheat software da bi naučio da se puca tako da ono.Toliko od mene...
 

Love_Fist

Player
Player
Joined
Jun 19, 2024
Messages
8
Lice lerdy i stevica su svjedoci kao i svi koima si pokaza a imam i video od stevice al posto ja nisam forum warior a ti jesi necu kacit dok nevidim sta ce s ovim bit
 

niksii

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
179
nije admin impersonating, ti kao igrac mozes bilo koga pc checkat, ako taj igrac vec nece pristati na tvoj pc check ti mozes reci adminu i admin posle resava
koliko jaznam petra loco je jednom dobio za istu ovu situaciju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom