Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review NG | Korumpirana Biografija | Sava Despotovicc | 29852

Sava Despotovic

Player
Player
Joined
Feb 15, 2023
Messages
35
Organizacija:Ng

Ime:Sava Despotovicc
Starost:51
Nacionalnost:Meksikanac
Mesto rođenja: Cancún
Pol:Muski
Boja očiju:Braon
Boja kose: Braon
Tetovaže: desna ruka
Prednosti: Vrlo snalazljiv,snazan,brz
Slabost: Nema slabosti

Životna priča: 100+ riječi
Rodjen sam 1973 godine u Meksiku u gradu Cancún. Odrastao sam u siromasnoj porodici gde je moj tata bio gradjevinac,a mama je bila ne zaposljena. Ja sam kao mali voleo da u buducnosti postanem clan organizacije kao sto je National Guard. Znao sam da ce to biti vrlo zahtevno ali kako je moj otac rekao nikad ne odustaj od svojih snova tako sam ja u zivotu stvorio neki cilj. Ali u toku vremena je majka krenula da radi u poslasticarnici. Te posle par godina sam izgubio oca i ostao sam sa majkom da zivim. Posle tog strasnog dogadjaja ja sam postao vrlo stroziji i vrlo kratak sa zivcima. Posle nekog vremena uspeo sam da znam iskontrolisati zivce te mi to i nije stvaralo problem. Kada sam napunio 19 godinu zeleo sam da se zaposlim u vojsci ali to je bilo veoma tesko za mene te sam odlucio da krenem da treniram. Trenirao sam 1 godinu i dostigo sam rezultat da sam sebi budem u zavidnom nivou. Prijavio sam se za zaposljavanje u National Guard i pozvali su me na razgovor. Posle razgovora postao sam vojnik. Tokom radnih dana upoznao sam se sa dosta dobrih i postenih ljudi i sa vecinom njih sam postao jako dobar prijatelj. Odlucio sam da se prijavim za cin pod imenom unutrasnja kontrola jer me je to nekako jako privlacilo. Postao sam clan unutrasnje kontrole gde se moj zivot promenio. Tokom cuvanja kapije prisao mi je jedan covek sa crnom maskom na licu te nisam mogao da uocim njegovo lice. Ponudio mi je posao da radim za ljude koji se bave kriminalom te sam ja to odbio jer sam tada bio jako pricvrscen zakonom i nisam zeleo da ga krsim i kada sam mu to saopstio on mi je dao neku karticu gde je pisalo nesto ali ja na to nisam obracao paznju niti sam citao sta pise vec sam samo stavio u dzep i taj zamaskirani gospodin je rekao zatrebace vam nekada. Kako su noci prolazile ja sam sve vise i vise razmisljao o tome sto se desilo i sve vise i vise me je grizla sustav oko korupcije, ali sam ja to u glavi stavljao na stranu i nisam zeleo da razmislam o tome posle citave godine postao sam vodja unutrasnje kontrole. I uspeo sam da doguram do ranga koga sam uvek zeleo. Taj cilj cu uvek pamtiti i nikada necu moci zaboraviti. Posle toliko godina rada zaboravio sam sta se izdogadjalo tih godina jer sam sve vise i vise informacija dobijao da nisam znao kuda da krenem. Kada sam trazio telefon po dzepu nasao sam neki papir kada sam ga procitao imao sam sta da vidim. Na papiru je pisalo znao sam da ces nekad procitati ovo i da ce te vuci posao kao nas u kriminalu ali ako hoces raditi za nas pozovi na broj... Kada sam pozvao javio mi se nepoznati covek i rekao da se nadjemo na jednoj lokaciji u ponoc ja sam se iskrao i otisao na tu lokaciju tu su me sacekali grupa ljudi koji su bili sa razlicitim vrstama oruzja u rukama. Popricao sam sa njima i pristao sam na njihove zadatke. Zadaci su bili da idem sa njima da plackam ljude, kada oni pljackaju da ih ja privedem i da ih pustim itd... Uspeo sam da se vratim tajno u sobu i cim sam lego posle dva minuta usao je general koji nas je probudio ustali smo i krenuli da cuvamo kapije, a Sava je bio jako sumljiv a niko nije mogao shvatiti sta krije jer dok su ostali spavali on je vezbao da drzi misli u glavi da nikom ne kaze sta se desava. Kada su ga pitali sta krije on je uvek pricao isto nista ne krijem. Nastavio je da vodi jedinicu i svoj cilj u zivotu je ispunio i to nikad nece moci zaboraviti.

Priča o karijeri: 100+ riječi
Priča o Savi počinje 1973. godine u Cancúnu, Meksiko, gde se rodio u siromašnoj porodici. Njegov otac bio je građevinac, a majka domaćica. Od malih nogu, Sava je sanjao da postane član Nacionalne garde, znajući da će to biti težak put. Otac mu je često govorio da nikada ne odustaje od svojih snova, što je Sava usvojio kao životni moto. Nakon tragične smrti oca, Sava je ostao da živi s majkom. Ova gubitnička tragedija oblikovala je njegov karakter i postao je stroži i kratkog temperamenta. Ipak, naučio je da kontroliše svoje emocije i odlučio da se posveti svojoj ambiciji. Kada je napunio 19 godina, počeo je intenzivno trenirati kako bi se pripremio za prijem u Nacionalnu gardu. Posle godinu dana mukotrpnog rada, uspeo je da dostigne nivo potrebne fizičke spremnosti. Nakon prijave, Sava je uspešno prošao kroz selekciju i postao vojnik Nacionalne garde. Tokom službe, stekao je mnoge prijatelje i kolege, a ubrzo se odlučio da se prijavi za poziciju u unutrašnjoj kontroli. Ta uloga ga je duboko privlačila, i brzo je postao vođa unutrašnje kontrole. Jednog noći, dok je čuvao kapiju, nepoznati čovek sa crnom maskom prišao mu je i ponudio mu posao u kriminalnom svetu. Sava je odbio ponudu, držeći se svojih principa i zakona. Maskirani čovek mu je dao karticu sa nekim brojem, rekavši da će mu možda zatrebati. Iako je Sava ignorisao karticu u početku, vremenom je počeo da se oseća uvučen u svet korupcije i kriminala. Postao je vodja unutrašnje kontrole i postigao cilj koji je sanjao. Međutim, nakon godina posvećenosti, pronašao je karticu u svom džepu i pročitao poruku na njoj koja je govorila da će ga kriminalni svet ponovo potražiti. Na kraju, pozvao je broj sa kartice i dogovorio se sa nepoznatim ljudima da se nađe sa njima. Pristao je na njihove zadatke, uključujući pljačku i korumpiranje. Iako je radio na taj način, uspevao je da ostane diskretan i da vrati ulogu u Nacionalnoj gardi. Sava je nastavio da vodi svoju jedinicu i ispunjava svoje ciljeve. Njegov život je bio ispunjen izazovima i dvostrukim životom, ali nikada nije zaboravio svoje početne snove i ciljeve, uprkos svemu što je prošao.

Ishodi:
1. Sava moze od privedenih lica da trazi bilo koje oruzje,municiju,pancire,drogu i balaklavu da mu predaju i mito do 100.000$
2. Sava može zbog svojih veština i iskustva da ide 1vs2.
3. Sava može da veže, vuče, koristi PDA, prvu pomoć, ubacuje u kola, pretražuje sa bilo koje strane revolverom/tejzerom (Osim pusaka)
4. Sava može da onesvjesti/uradi atentat na kolegu kako bi oslobodio osobu bitnu njemu/prijatelja/dousnika..
5. Sava može osumnjičene mučit ili ubit ako ne sarađuju, pustit ih na slobodu, očistit dosije i skinut poternicu
6. Sava može posedovati, prodavati, kupovati, koristiti sva legalna i ilegalna oruzja ( heavy sniper,machine gun ) koja se mogu nabaviti u gradu (osim iz svoje organizacije)
 
Last edited:
Top Bottom