Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Your ID
56697
Players nickname
Kristian Alcapone
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Sep 2, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/rWTtOdC

Kristian Gold

Player
Player
Joined
Mar 17, 2024
Messages
18
Postovanje Draga Administracijo!

Kao sto se moze videti po mom ID 56697 novi sam u gradu i volim igrati na vasem najboljem serveru!!!

Moguće je samo jedno a to je da sam hteo da pomognem prijatelju ID 8927 da im prodam kucu za fam dzavna je bila 915.000 ja sam mu prodao za 720.000 odprilke.

Mislili smo da se prodaje za pola od drzavne ili za drzavnu ja stvarno nisam znao da te kuce se prodaju po market ceni! Sada kada sam dobio ban za prekršeno pravilo G.P.1.7 jasno mi je da sam trebao prodati za mozda 7.500.000m

Kuce u Mirror Parku na kruznom toku se prodaju po 15m nisam siguran razlicita su misljenja ljudi kazu da idu i po 13m

Jedina greska je sto sam prodao za pola drzavne a ne pola od Market cene!

Nadam se da cete me razumeti Nov sam u gradu pa se trudim da naucim sto vise pravila jer da sam znao da trebam prodati po market ili pola od market cene ja bi prodao,nebi rizikovao ban G.P.1.7 izvinjvam se i nece se vise nikada ponoviti,nadam se da me razumete prvi mi je put da sam prodao nekretninu iz dna duse se izvinjvam jos jednom jako mi je zao i krivo!

Hvala na razumevanju,pristajem na (Money Wipe) u koliko se i vi sa tim slozite!

Jos jednom iz dubine duse i srca,zahvaljujem na milost i nemilost!
 
Top Bottom