Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

baja_skoff

Player
Player
Joined
Sep 15, 2023
Messages
142
Informacije
1. Vaše ime u RL: Baja
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-16h
5. Vaš Diskord: bajaskof
6. Vaše Ingame ime:Baja Skoff
7. Vaš ID:36816

Dodatne Informacije
1. Lider za FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
2.1.Zeleo bih postati lider ove drzavne org zato sto vec imam iskustvo posto sam radio u vise drzavne org gde sam bio visi cin.
2.2.Najbolji posao u kojem sam uvek uživao je FIB ciji je direktor bio Kayn Darkin,Leo Angelo,Walter Wilson.
2.3.Fib mora da se vrati sjaju prošlosti sa agentima koji su uvek operativni i smanjuju ološ i korumpirane u ovoj organizaciji
2.4.Zelim da sredim radno mesto tako što ću ga uciniti zabavnijim jer je u 2 nedelje mnogo ljudi otislo i voleo bih da ovo promenim.
2.5.Zato sto FIB ima veoma visoku vrednost u drzavi koja se sastoji u traženju kriminalaca u gradu
2.6.Zato što organizacija ima mnogo potencijala za istragu na terenu, pa bih želeo da to unapredim
2.7.Zato sto je FIB neophodan na dogodjajima kao sto su pljacka kidnapovanje i td.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Tokom mog mandata kao direktora fib-a, ostajem čvrst da osiguram da se Role Play sprovodi u najvećoj mogućoj meri, ostaću željna tokom svog mandata da obezbedim da pravilno Role Play-amo, takođe bih obezbedio da se ne krše pravila servera. Moj glavni cilj bi bio da drastično transformišem FIB u ono što je bio pre, noseći standarde kvaliteta Role Play-a u sebi. I Kao vođa Fib-a, ne samo da bih obezbedio uspeh svoje organizacije tokom ključnih operacija, već bih se pobrinuo da u njoj dobro Role Play-amo. Na kraju želim da kažem da sa svojim dubokim iskustvom u svim državnim organizacijama mogu da vodim fib i da osiguram da ostane najbolja organizacija! Moj glavni cilj nije samo da postanem lider, već da se uverim da imam najbolji FIB leadership ikada.

Potrudiću se da sve moje vrhovne komande, uključujući mene i moje zamenike, budu aktivne u svakoj situaciji i da pravilno upravljaju svojim odeljenjem i preuzmu odgovornost.

HRT (Human resource and training) Odeljenje će biti dobro kvalifikovan tako da angažuje kvalifikovane i obrazovane agente, mi imamo najbolji tim. Takođe podučite mlađe agente umesto da budete okrutni sa njima.

Undercover Odeljenje nikada neće prestati da prikuplja dokaze kako bi FIB mogao svakodnevno da vrši raciju na bande, kriminalne porodice i crno tržište. Ovo odeljenje se neće zaustaviti sve dok ne uradimo hapšenje Crnog tržišta, Li Bustovi hapse kriminalce koji prodaju ili kupuju ilegalno oružje ili predmete.

Spec Ops and SAU Odeljenje odeljenje Ova 2 odeljenja prave strategiju i planove za osvajanje racija, podmornica, prodavnica, talaca i fz racija, ne samo na događajima osim onog Hvatanja koje želi država i razbijanja kanabisa.

Održavaćemo stalno prisustvo patrola širom grada kako bismo sprečili zločine, zaustavili pljačke bankomata i rešili sve radnje koje krše zakone ili propise.
  1. Rankovi
    1. Suspend 24h
    2. Suspend 48h
    3. Agent na obuci
    4. FIB Agent
    5. Field Agent I
    6. Field Agent II
    7. Field Agent III
    8. Special Agent I
    9. Special Agent II
    10. Special Agent III
    11. DEA
    12. Delta Force Recruit
    13. FSSS Recruit
    14. UAT Recruit
    15. Delta Force Agent
    16. FSSS Agent
    17. UAT Agent
    18. Delta Force Senior Agent
    19. FSSS Senior Agent
    20. UAT Senior Agent.
    ---------------- High Staff
    1. Field Training Agent
    2. Coordinator
    3. Secret Agent
    4. Deputy Head of Department
    ------------------ High Command
    1. Head of Department
    2. 00 Agent
    27 Chief of Staff
    1. Assistant of Director
    2. Deputy Director
    3. Director
Hvala puno svima koji ce da me podrze u ovoj avanturi.!!! Srecno svima!!!!
 

baja_skoff

Player
Player
Joined
Sep 15, 2023
Messages
142
Informacije
1. Vaše ime u RL: Baja
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-16h
5. Vaš Diskord: bajaskof
6. Vaše Ingame ime:Baja Skoff
7. Vaš ID:36816

Dodatne Informacije
1. Lider za FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
2.1.Zeleo bih postati lider ove drzavne org zato sto vec imam iskustvo posto sam radio u vise drzavne org gde sam bio visi cin.
2.2.Najbolji posao u kojem sam uvek uživao je FIB ciji je direktor bio Kayn Darkin,Leo Angelo,Walter Wilson.
2.3.Fib mora da se vrati sjaju prošlosti sa agentima koji su uvek operativni i smanjuju ološ i korumpirane u ovoj organizaciji
2.4.Zelim da sredim radno mesto tako što ću ga uciniti zabavnijim jer je u 2 nedelje mnogo ljudi otislo i voleo bih da ovo promenim.
2.5.Zato sto FIB ima veoma visoku vrednost u drzavi koja se sastoji u traženju kriminalaca u gradu
2.6.Zato što organizacija ima mnogo potencijala za istragu na terenu, pa bih želeo da to unapredim
2.7.Zato sto je FIB neophodan na dogodjajima kao sto su pljacka kidnapovanje i td.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Tokom mog mandata kao direktora fib-a, ostajem čvrst da osiguram da se Role Play sprovodi u najvećoj mogućoj meri, ostaću željna tokom svog mandata da obezbedim da pravilno Role Play-amo, takođe bih obezbedio da se ne krše pravila servera. Moj glavni cilj bi bio da drastično transformišem FIB u ono što je bio pre, noseći standarde kvaliteta Role Play-a u sebi. I Kao vođa Fib-a, ne samo da bih obezbedio uspeh svoje organizacije tokom ključnih operacija, već bih se pobrinuo da u njoj dobro Role Play-amo. Na kraju želim da kažem da sa svojim dubokim iskustvom u svim državnim organizacijama mogu da vodim fib i da osiguram da ostane najbolja organizacija! Moj glavni cilj nije samo da postanem lider, već da se uverim da imam najbolji FIB leadership ikada.

Potrudiću se da sve moje vrhovne komande, uključujući mene i moje zamenike, budu aktivne u svakoj situaciji i da pravilno upravljaju svojim odeljenjem i preuzmu odgovornost.

HRT (Human resource and training) Odeljenje će biti dobro kvalifikovan tako da angažuje kvalifikovane i obrazovane agente, mi imamo najbolji tim. Takođe podučite mlađe agente umesto da budete okrutni sa njima.

Undercover Odeljenje nikada neće prestati da prikuplja dokaze kako bi FIB mogao svakodnevno da vrši raciju na bande, kriminalne porodice i crno tržište. Ovo odeljenje se neće zaustaviti sve dok ne uradimo hapšenje Crnog tržišta, Li Bustovi hapse kriminalce koji prodaju ili kupuju ilegalno oružje ili predmete.

Spec Ops and SAU Odeljenje odeljenje Ova 2 odeljenja prave strategiju i planove za osvajanje racija, podmornica, prodavnica, talaca i fz racija, ne samo na događajima osim onog Hvatanja koje želi država i razbijanja kanabisa.

Održavaćemo stalno prisustvo patrola širom grada kako bismo sprečili zločine, zaustavili pljačke bankomata i rešili sve radnje koje krše zakone ili propise.
  1. Rankovi
    1.Suspend
    2.Agent na obuci
    3.Agent na terenu
    4.FIB Agent
    5.BOI Sluzbenik (Bureau Of Investigation)
    6.BOI Inspektor
    7.SATU Na Obuci (Special AntiTerrorist Unit)
    8.SATU Specijalac
    9.HRT Pregovarac (Hostage Rescue Team)
    10.HRT Vodnik
    11.DEA Agent (Drug Enforcement Agency)
    12.DEA Undercover
    -------------KOMANDA-------------
    13.Deputy HOU (Deputy Head Of Unit)
    -------------VECA KOMANDA-------------
    14.Head Of Unit
    15.00 Agent (Specijalno Istrenirani Agenti)
    16.Deputy COS (Deputy Chief Of Staff)
    17.Chief Of Staff
    18.Deputy Manager
    19.Manager
    20.Deputy Director
    21.Director
Hvala puno svima koji ce da me podrze u ovoj avanturi.!!! Srecno svima!!!!
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
2,534
Odbijeno

Maksimalan broj kandidata, vise srece drugi put.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom