Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Lična biografija | Petre Makedonec | 51955

Petre Makedonec

Akatsuki
Player
Joined
Feb 5, 2024
Messages
109
Ime: Petre
Pol: Muski
Starost: 52 godina
Rasa: Belac
Nacionalnost: Makedonec
Mesto rođenja: Los Santos
Otac: Dragomir
Majka: Ljubica
Pol: Muski
Težina: 74kg
Visina: 194 cm
Boja očiju: Kafeava
Boja kose: Crvena
Tetovaže: 1 na ruku,1 na vratu,1 na grudi,5 na noze,1 na grbu
Prednosti: Znam se pucati i Odlucan sam
Slabost: Lesno se iznerviram i Volim prenkati ljude


Životna priča:

Petre se rodila u makedoniji. Ziveo je sa roditeljima dok nije napunio 20godina. Kada je napunio 20 godina odlucio je da je dovolno odrasto i pametan da moze se preseliti i kupio kucu i preselio se u Paleto Bay. Blizu njegove kuce je zivela Natalia u kojoj se Petre zaljubio ali Natali nije htela ni da se pozdravi sa Petrom jel je prtre radio kriminalne stvari ko preprodavanje vutru i oruzja i zato Natalia mislila da ce i Petre nesto loso napraviti ili je uvaliti u takve krim krugove. Otkako je Petre shvatio zasto Natalia nece se ni pozdraviti na njemu odlucio je da ne radi vise to i otisao je u SAHP gde je radio duze vreme ko pripadnik SAJ a kasnije i ko komandant stanice. Natalia kada je videla da Petre posto visi cin u SAHP zaljubila se i ona u njemu po kracem periodu veze odlucili su se da sklope brak no ta idea nije bila podrzana od roditelja od strane Natalia. Natalia odlucila da bude begalka pobegla od kucu svoih roditelja i zajedno sa Petretom su se preselili u hotel u Los Santosu po kracem periodu Natalia je varala Petru. Petre od kako sazno da Natalia ga vara naso oruzje marke AK-74 i ubio Nataliu i njen svaler pod imenom Kloca Glavonja. Otkako se desilo sve to policija je tragala 2 godina po Petru i kada su ga nasli bio je optuzen za Dvojno ubistvo i Bekstvo. Prvicna presuda je bila smrtna kazna streljanje a kasnije sa velikim naporima Petretovog advokata je doneta nova presuda koja je bila 25 godina zatvora i kazna od sumu 500.000 americkih dolara. Petre otkako izaso od zatvora vratio se u svojoj kuci koja sad bila puna prasine i polomjenih prozora. Petre sada ima 52 godina i zivi normalan zivot.


Ishodi:
1-Petre može dizati igrače s revolverom, ali ne s puškom.
2-Petre može 2v1 od iskustva
3-Petre može da vozi auto po planinama brzinom do 70km/h sa svim off road vozilima zbog iskustva.
4-Petre može crtati sprejeve sa revolverom u ruci.
5-Petre može pretrazivati ljude s bilo koje strane sa revolverom u ruci.
6-Petre može imati upaljenu kamericu kad god on pozeli.
7-Petre može voziti auto sa revolverom, ali ne s puškom.
8-Petre može vezati kako policajac sa bilo koje strane.
9-Petre može koristiti i nositi legalno i ilegalno (xxx) oružije sa sobom.

(Vec imam prihvacenu biografiu al sam hteo da je dopunim)


1656307494_892354_gif-url.gif


Petre Makedonec
 
Top Bottom