Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Alex Morningstar

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
344
1. Vaše ime IRL: Alekdandar
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: CET
4. Prosjek online po danu: 4-6h
5. Vaš Discord: legendstorm
6. Vaše ingame ime: Alex Mornigstar
7. Vaš ID: 40042

Dodatne informacije

1. Lider za FIB.
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?

Ovo je jedna od 2 state organizacije koje nisam bio lider pored EMS-a, tako da bi FIB bio kruna moje lider karijere.

Imam zaista pregršt iskustva kao Lider gde sam vec vise puta dokazao svoju sposobnost da budem isti.

Imam aktivnu ekipu koja je spremna da preuzme RP FIB-a odmah prvi dan i da spremno docekamo sve veterane koji zele da RP FIB a isto tako i naucimo sve nove koji bi to zeleli! Uvek sam prednost davao novim ljudima u RP-u preko starijih.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Garantujem jedan pravi RP obavestajne sluzbe kakva i jeste FIB. Organizacija koja ce uvek imati sve informacije o mutnim radnjama u drzavi.

FIB ce imati mnostvo specijalnih jedinica, one koje bih voleo da izdvojim jesu: Kadrovska sluzba, Alfe, Delte, Tajni Agenti, Unutrasnja kontrola, Vrhovna komanda

Zelim da imam jedan unikatan i kompetentan RP unutar organizacije, stoga i dva do sad nevidjena ranka Alfe i Delte.

Cilj ovih rankova jeste da se organizacija i struktura svih nizih rankova podeli u 2 grupe koje ce imati lestvicu napretka unutar sebe i isto tako imati dnevne i nedeljne zadatke/takmicrnja i nagrade.

Svaka grana od ove dve ce imati jedinstvene zadatke koje ako izvrsi svi clanovi te grane dobijaju bonus i jos dodatni ako na nedeljnom nivou su bolji od druge grane.

Uvek je dobrodoso takmicarski duh!

Kadrovska jedinica ce biti tu da pomogne Lideru i High Komandi u procesiranju mnogobrojnih prijava koje ova oranizacija uvek ima plus bice zaduzena za obučavanje novih kadrova kao i pomaganje Lideru u orgabizaciji evenata!

Tajni agenti su tu za najstrozije i naopasnije misije kao i dostavljanje informacija od velikih vaznosti Lideru.

Unutrasnja kontrola je tu da proverava clanove organizacije i suzbije bilo kakvu vrstu mita i korupcije unutar organizacije!

Napomena!

Shodno odmoru, necu biti u mogucnosti da prisustvujem ispitivanju pre 08.09. (Pocevsi od ovog datuma mogu).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom