Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review pogresno donesena odluka I Dragan Macak

Your ID
58418
Players nickname
Zaxon Escobar
Administrators nickname
Dragan Macak
Date
Sep 5, 2024
Time
0000
Proofs
no proof

Zaxon

Player
Player
Joined
Apr 1, 2024
Messages
20
Postovana adminsitracijo,
ja sam dobio za 7 dana ban zbog 3 warna ali mislim da je dragan donio pogresnu odluku zato sto to nije zatrazio duzi pov od igraca koji me okacio i smatram da ako vi to mozete da proverite mislim da bih dobio unban jer ja nazalost nisam imao ukljuceno snimanje taj put i lik me iz cista mira poceo gazit na parkingu i ja sam njemu poceo da brojim da se pomeri i to je to ja mislim da nije korektno to od Dragan sto nije zatrazio citav pov jer me lik gazio citavo vrijeme i jos plus se videlo u pov dje je pokusao da me zgazi opet i videlo se da sam odustao od toga da ga ubijem i on se vratio po 2 put da me pokusa zgaziti isto to da je pricao dok je bio mrtav sto nije po pravilima roleplaya isto se vidi da sam se sakrio iza zida da me ne bi on zgazio ako ikako moze da mi se oprosti ovo znam da sam ga ubio u nescryptovanu zelenu zonu ali sam bio cisto primoran to da uradim jer me lik baitovao citavo vrijeme i zamolio bih da mi se oprosti jer sam stvarno bi primoran to da uradim zahhtevam unban havala na razumijevanju i sve najbolje.

Hvala na citanju moje zalbe molim vas uzmite u obzir sve sto sam gore rekao jer stvarno sam bio primoran.
 
Top Bottom