Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

mackica22

Player
Player
Joined
Aug 6, 2024
Messages
26
1.Vase ime RL: David
2.Vase godine: 13
3.Vremenska zona: GMT+1
4. Prosecna aktivnost na dam: 5h do 15
5.Vas discord: capricolet
6. Vase ingame ime: Giuseppe Moretti
7.Vas ID: 47189

Dodatne informacije

1. Leader za Marabuntu Grande
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1.-Oduvek su mi se svidjale organizacije pogotovo bande no uvjek sam posebno htio uci u Marabuntu ali nikada nije bilo postenih ljudi uvjek su samo odbijali ili ubijli no ja nebi bio takav,prema svima bi se odnosio dobro i kulturno.
2.-siguran sam da bi bio dobar lider bande i da bi pravedno vodio i odrzavao organizaciju.
3.Sve bi se dobivalo po zasluzi nema veze ko ste

Ako dobijem lidera obecajem da cu biti pravedan lider i niko nece biti izostavljen iz akcija i svi ce dobivati max bonuse koliko god cu moci dati (po zasluzi)

3.1.Marbuna Grande će svakodnevno obavljati barem jednu pljačku 24/7 prodavnice i jednu pljačku oružane prodavnice, bez obzira da li pobedimo ili izgubimo.
3.2. Prisustvovaćemo svakom klanovskom sukobu tokom dana sa barem 5 članova minimalno.
3.3. Ici cemo na Informale i ostale Event-e.
3.4. Članovi koji prisustvuju svakom mogućem događaju dobiće maksimalne bonuse. Ne brinem se za svoj lični novac; ako je potrebno, bonusi će biti iz mojeg novca takođe.

Moji rankovi:
13.Lider
12.Right hand
11.Zamenik
10.O.G
9. Big Turfer
8. Novi Turfer
7. OG Grande
6. Geto Cleaner
5.Grafiter
4.New Grande
3.Mini Grande
2.New Member
1.Suspend
 

mackica22

Player
Player
Joined
Aug 6, 2024
Messages
26
1.Vase ime RL: David
2.Vase godine: 13
3.Vremenska zona: GMT-07:00
4. Prosecna aktivnost na dam: 5h do 15
5.Vas discord: dqviidpluxxuryyyy
6. Vase ingame ime: Dqvid BlueBlood
7.Vas ID: 64708

Dodatne informacije

1. Leader za Marabuntu Grande
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1.-Oduvek su mi se svidjale organizacije pogotovo bande no uvjek sam posebno htio uci u Marabuntu ali nikada nije bilo postenih ljudi uvjek su samo odbijali ili ubijli no ja nebi bio takav,prema svima bi se odnosio dobro i kulturno.
2.-siguran sam da bi bio dobar lider bande i da bi pravedno vodio i odrzavao organizaciju.
3.Sve bi se dobivalo po zasluzi nema veze ko ste

Ako dobijem lidera obecajem da cu biti pravedan lider i niko nece biti izostavljen iz akcija i svi ce dobivati max bonuse koliko god cu moci dati (po zasluzi)

3.1.Marbuna Grande će svakodnevno obavljati barem jednu pljačku 24/7 prodavnice i jednu pljačku oružane prodavnice, bez obzira da li pobedimo ili izgubimo.
3.2. Prisustvovaćemo svakom klanovskom sukobu tokom dana sa barem 5 članova minimalno.
3.3. Ici cemo na Informale i ostale Event-e.
3.4. Članovi koji prisustvuju svakom mogućem događaju dobiće maksimalne bonuse. Ne brinem se za svoj lični novac; ako je potrebno, bonusi će biti iz mojeg novca takođe.

Moji rankovi:
13.Lider
12.Right hand
11.Zamenik
10.O.G
9. Big Turfer
8. Novi Turfer
7. OG Grande
6. Geto Cleaner
5.Grafiter
4.New Grande
3.Mini Grande
2.New Member
1.Suspend
 
Top Bottom