Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zalba na odluku administratora | Jerry Thompson

Status
Not open for further replies.
Your ID
6149
Players nickname
Vaske Gold
Administrators nickname
Jerry Thompson
Date
Apr 11, 2022
Time
05:42
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/80651/#post-284993

Aleksandar

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
102
Osoba sa id17995 je stavila forum za mene za pravilo 6.8 koje ja nisam prekrsio.

1. Video traje 27sec
2. Ko je na serveru malo duze zna da je Iva Log koju spominjem iz djingosa (njegove FAM) id4876, a ne nikakva osoba koja je OOC kako on to na svom forumu kaze, ČISTO LAGANJE ADMINA SA NJEGOVE STRANE.
3. Ja ne znam gde je administrator cuo da ja psujem ili pljujem ili radim neku sex radnju na njemu, nisam bas toliko toxicna osoba, volim raditi rp i idem duboko u rp, ali ne toliko da lika pljujem ili vredjam ooc nedaj boze....

Molim administraciju da resi ovaj slucaj posto sam ja dobio ban na ne znam koliko dana, a nisam kriv u opste......
 

vaskez.

Vaskez Nicc
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
24
Ja takodjer imam par snimaka za 17995 gdje stalno provocira i dosadjuje kod nase kuce
Vece prije takodjer, cak imam video i gdje kaze "jebem ti", svi znamo na sta misli, zapravo se radi o jednom napacenom djetetu koji ima samo 16 godina
 

Ploska Hartmann

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
86
Ma druze moze nas 30 da potvrdi i da se pozali ne vredi. Taj isti lik dodje veceras kod nas kuci i govori nam alo siptari i vredja na nacionalnoj osnovi, admin dodje i posalje u zatvor naseg coveka, a njega pusti. Pa kome covek da se zali vise? Sve manje i manje ljudi na serveru svaki dan, a ovi neka se pitaju zasto. Server napravljen za odredjenu grupu ljudi koji su zasticeni kao beli medvedi, a ostali mogu samo da gledaju, da placu i da dobijaju kazne koje apsolutno nikakvog osnova nemaju.
 

Ploska Hartmann

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
86
Plus neku noc, dodje covek psuje ti majku 20 puta, psuje ti sve zivo i mrtvo, ti snimis postavis na forum, on dobije mute ti dobijes warn i kaznu jer si ga upucao, nema veze sto ti je psovao ooc sve zivo i mrtvo on je mute dobio. Ja kazem detetu idi popij mleko idi kuci mami i tati i dobijem ban, meni dodje covek psuje i majku i oca i sve sto imam, dobije mute. Pravda se ovde izgubila negde. 😂😂
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
žalosno je u ovoj zajednici što pojedinci ili čak pojedine familije imaju nekakvu "zaštitu" od strane administracije pa si dozvoljavaju svašta i misle da mogu raditi svašta i na kraju se tako i ispostavi da je istina.. sa takvim pristupom i svime samo će te otjerati ljude sa ove zajednice jer svi smo ovdje isti i imamo iste interese a to je igranje RP servera koji je sve samo najmanje RP, tako se treba odnositi prema svima.
 

Armanii Royal

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
99
žalosno je u ovoj zajednici što pojedinci ili čak pojedine familije imaju nekakvu "zaštitu" od strane administracije pa si dozvoljavaju svašta i misle da mogu raditi svašta i na kraju se tako i ispostavi da je istina.. sa takvim pristupom i svime samo će te otjerati ljude sa ove zajednice jer svi smo ovdje isti i imamo iste interese a to je igranje RP servera koji je sve samo najmanje RP, tako se treba odnositi prema svima
Druze nemamo mi nikakvu zastitu od admina, neka je dobio ban i ja sam zbog njih dobio ban 7 dana juce
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom