Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Leader Of The Families I Djordje Napier

Djolee Alcapone

Player
Player
Joined
Feb 6, 2024
Messages
364
nformacije

1. Vaše ime IRL: Djordje
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 4h+
5. Vaš Discord: djordjevicc.11
6. Vaše ingame ime: Djordje Napier
7. Vaš ID: 55104


Dodatne informacije


1. Lider za.....: The Families
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1 Kao prvo zeleo bih postati lider familiesa jer je org ostavila veliki uticaj na mene.U njoj sam proverio sigurno 4 5 mandata gde sam bio zamenik ili rank ispod zamenika gde sam stekao ogromno iskustvo.Imam odlicnu hc ekipu koja ce mi raditi aktivnost kada ja nisam tu.

2.2 Kada bih dosao na poziciju leadera ove posebne organizacije organizacija bi bila bolja nego ikada. Zadnja dva lidera nisu izdrzala cak ni 1 mandat i mislim da to moram da resim.Dovescu org u savrsenstvo jer ima punog potencijala zbog lokacije hqa i velicine istog.Niko ne bi dobijao rankup kako se cefne vec bi morali da ga zasluze.

2.3 Smatram da sam spreman preuzeti ovakvu odgovornost na sebe zbog mog iskustva kao bivsi curator crime-a.Nekoliko puta sam bio i zamenik gde sam stekao i iskustva oko zakazivanja turfova i samih pravila i ponasanja u crime org.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

3.1 Kao prvo svi moji clanovi bi bili ispitani od strane mene ili mojih zamenika pre ulaska u organizaciju kako bi bili sigurni da ova organizacija ne bude kaznjavama i bude sto jaca jer je bolje manje pametnih ljudi nego vise ljudi koji ne znaju pravila

3.2 Zamenici bi bili najiskusniji clanovi organizacije i radili bi bez prestanka.Izabrao bih ih tako da pogledam svaku gresku i svakom dodelim neko zaduzenje da ova org lici na nesto.

3.3 Ove crime organizacije ne idu toliko po getu da se robaju i pucaju.Ja bih to promenio i pravio bi takve akcije.Sazivao bi ljude svi bi se skupljali u auto i cistili geto.Naprimer kada je geto patrola moj gang ne bi dozvolio da state istu zavrsi nego bi se potrudio da roba state i posle toga

3.4 Grafiti team:
Vec imam spremam grafiti team koj ne bi dozvolio da nam neko presara grafit i sve bi bilo nase

3.5 Grupne akcije:

Skupljao bih sve bande i svi bismo zajedno robali pravili talacke i povecavali stopu kriminala
Imam jos naravno puno ideja koje cu izneti ukoliko budem pozvan na intervju


Rankovi u organizaciji:

13. Green Boss
12. Green Right Hand
11. O.G
10. Turfer
9. Consigliere
8. Shotta
7. Graffiti Team Leader
6. Grafitti Team
5. Dealer
4. Street Soldier
3. Hooligan
2. Junior Hooligan

1. Lookout
 
Top Bottom